Προς το περιεχόμενο

One Deadly Keyboard!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηρεμία παιδιά,

Οι εν λόγω ταμπελίτσες επιβάλλεται να υπάρχουν σε οτιδήποτε περιέχει μόλυβδο(και απολύτως λογικό να υπάρχει σε όλα τα ηλεκτρονικά μιας και οι

κολλήσεις γινονται με μόλβδο).Δεν εχει να κάνει με τα πλήκτρα αυτά καθε αυτά αλλα με το εσωτερικό.Οπότε ο λόγος ανησυχίας είναι ίσος με αυτόν για το πληκτρολόγιο του pc. Μήν τρελαινόμαστε.... Ηρεμία....

Let's make some NOIZ !!! (αφου αυτο μπορουμε.....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μου αρέσει το Keystation' date=' δεν πειράζει, ο θάνατος απο τα πλήκτρα, είναι γλυκος!!! :lol: Και μου πάει :lol:

 

:!: :!:[/quote']

 

Πράγματι ένδοξος θάνατος, όλοι θα ρωτάνε "Και από τι πέθανε; Από πλήκτρα..."

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα την απαντησή μου:

 

The warning you see is a requirement in the state of California and is even attached to seafood. All of our current products meet the new EU RoHS legislation which was introduced last summer. This limits the amount of hazardous substances in a product, for example the amount of lead in the solder and components used.

 

Over the new year we were short of stock and had an additional shipment of keyboards from our US office rather than direct from the factory. This is the reason you are seeing the warning mentioned. Our keyboards use similar materials to all other manufacturers keyboards

 

UK Tech Support

M Audio UK

www.m-audio.com

 

Γαμώτο!Πάει η ευκαιρία μας να παίζουμε με τρία χέρια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εχω και εγώ ένα Keystation 61! Μια μέρα που λέτε του έριξα καφέ (ΝΑΙ, φραπές ήταν...!) ...και για να ακριβολογώ του έκανα μπάνιο κανονικά! Έπεσε ανάμεσα στα πλήκτρα και γέμισε όλο...ήταν και απο αυτούς τους ''βασιλικούς'' καλοκαιρινούς φραπέδες...ξέρετε μισό λίτρο!

  • Δηλαδή...ευτυχώς που δεν τον ρούφιξα με καλαμάκι μέσα απο το keybord...θα κινδύνευε η υγεία μου!!! :lol: :lol:

I'll follow the signal to the end...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου