Προς το περιεχόμενο

One Deadly Keyboard!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χάζευα διάφορα reviews και πέτυχα αυτό :

 

"...The instructions have a big sticker on them, stating that this keyboard is made of materials known to cause cancer and/or birth defects (including lead) and to "wash your hands after handling". How on earth did this manufacturer decide to use such materials with a device that is intended to be handled a lot, very possibly by children?"

 

Το "review" είναι για το Keystation 61 της Maudio.

 

Είναι δυνατόν;Έχει κανείς καμία λογική εξήγηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.amazon.com/M-Audio-Keystation-61es-61-Key-Keyboard/dp/B0002H0GF0

 

Όπως επίσης και για το μικρόφωνο Podcast Factory:

 

http://www.amazon.com/M-Audio-Podcast-Professional-Podcasting-Solution/dp/B000BN681G

 

Έστειλα και email στην Maudio,ελπίζω να μην ισχύουν.Η πλάκα είναι οτι αύριο θα πήγαινα να αφήσω προκαταβολή για το keystation :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι οτι αύριο θα πήγαινα να αφήσω προκαταβολή για το keystation :)

'

 

E, τι ανησυχεις? Θα πλένεις τα χεράκια κάθε φορά.Πριν κανεις μαμ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις εγώ που το έχω δεν το έχω δει πουθενά αυτό!!!!

Θα ξαναδώ το manual εκεί στο attention και θα σας πω αν είναι...

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα προϊόντα που προέρχονται κυρίως από Αμερική υπάρχουν τέτοιου είδους υπερβολές!

Τελευταία οι κατασκευαστές βάζουν τέτοια πραγματάκια και λόγω πίεσης να πάνε προς RoHS μεριά...

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο στην Καλιφόρνια βάζουν το αυτοκόλητο αυτό. Ακόμη και σε μπουκάλια με νερό το βάζουν! Πάντως το παλιό αρμόνιο το αποίο θα αντικαθιστούσες με το κοντρόλερ (λέμε τώρα) μπορεί να είχε δεκαπλάσιο μόλυβδο! Όπως και τόσες άλλες σαβούρες στα σπίτια μας. Τώρα άν βρίσκεις κάποιο ανταγωνιστικό το οποίο δέν έχει μαρκάρει ο Σβατζενέγκερ ώς επικίνδυνο έχει καλώς. Λίγο δύσκολο όμως να το διερευνήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω το Keystatipn το keystation 61 es.

 

Δεν ξέρω κατα πόσο είναι αλήθεια, πάντως εχω εδώ και 4 χρόνια εκδηλώσει έκζεμα στα δάκτυλα του δεξιού μου χεριού, κάτι το οποίο συμπίπτει με το ίδιο χρόνο που αγόρασα το triton le.

 

Το έκζεμα βέβαια έχει και ψυχολογικά αίτια, αν και δεν νομίζω οτι παίζει αυτο, ένας δερματολόγος που το συζήτησα μου είπε οτι πιθανόν να παίζει ρόλο η χρήση των πλήκτρων.

 

Δεν πήγα να κάνω patch test (είναι εξέταση σχετικη που σου βάζουν ένα patch με διαφορες ουσιές πάνω για λιγες μέρες, και μετά μπορούν να δουν πιθανον τι με ερεθίζει για να αποφευγω), αλλά πιστευω οτι είναι απο τα πλήκτρα γιατι οταν παίζω πολλή ώρα και είμαι σε επαφή , είναι σε ψιλοέξαρση)

 

Είναι μές στο παιχνίδι

 

Ειχα που είχα το άγχος, τώρα με αποτελειώσατε.

 

Και μου αρέσει το Keystation, δεν πειράζει, ο θάνατος απο τα πλήκτρα, είναι γλυκος!!! :lol: Και μου πάει :lol:

 

:!: :!:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου