Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
20 λεπτά πριν, Σπινθηροβόλος γάιδαρος είπε

Eurovision 2024: Δεν κατεβαίνει ο Joost της Ολλανδίας στην πρόβα τζενεράλε του τελικού -Βίντεο με τις αποδοκιμασίες

Έλα τώρα, δεν θέλω τέτοια...

Άκουσα τον γιουροβιζιονολόγο του forum @cos_dr  και έσπρωξα μια 200αρα στον Τζ ουστ. 

Δεν πιστεύω να μας πιστολιάσει ο γιουροπάπας...

 

@LK κ. συνήγορε άμα γίνει καμία στραβή προσλαμβάνεσαι πάραυτα, να ξετινάξουμε τον Τζ ουστ για διαφυγόντα κέρδη, ψυχική οδύνη, αθέτηση συμβολαίου (με το λαό) και ότι άλλο σκεφτείς.

Και τα έσοδα της αποζημίωσης δεν θα πάνε σε εμένα.. όχι σε καμία περίπτωση δεν έχω τέτοιο ευτελή σκοπό. 

Θα πάνε στο μη κερδοσκοπικό σωματείο "Terry RoscoeBeck5 για την αποκατάσταση της Eurovision", του οποίου έχω την τιμή να είμαι πρόεδρος και ταμίας.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

ψυχική οδύνη

Αυτό είναι για περίπτωση θανάτου. Δεν πέθανε κανένας. 😀

 

 

4 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Θα πάνε στο μη κερδοσκοπικό σωματείο "Terry RoscoeBeck5 για την αποκατάσταση της Eurovision", του οποίου έχω την τιμή να είμαι πρόεδρος και ταμίας.

Να με βάλεις και εμένα στο ΔΣ να γλύψουμε και εμείς κάνα κοκαλάκι

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Ημπορείς να μας το αναλύσεις αυτό το τέχνες-ποδόσφαιρο-πολιτική.

Βασικά, βγάλε όξω το ποδόσφαιρο και πες για τα άλλα, το κλωτσοσκούφι, στο αφήνω.

Επαέ, ημπορεί και να σφαχτούμε με το κάθε πειραγμένο αθλητικογράφο-αριστερό και δεξιό, που μας παρουσιάζουν τη μπάλα σα πολιτική

 

Το ποδόσφαιρο είναι τέχνη και μιλάω σαν πρώην ποδοσφαιριστής.Και φυσικά η τέχνη είναι πολιτική αφού τα πιο πολλά τραγοιπριν γίνουν σαχλοτραγουδα ήταν πολιτικού περιεχομένου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

Δεν πέθανε κανένας.

Πέθανε η τέχνη βρε... και η 200αρα. Ξέρεις τι οδύνη είναι αυτή; 😄 

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Πέθανε η τέχνη βρε... και η 200αρα. Ξέρεις τι οδύνη είναι αυτή; 😄 

Άμα βγει το Ισραήλ πάντως, μάλλον κάτι σάπιο υπάρχει στο βασίλειο της Eurovision.....................

 Η μικρή τους δε θα βγει ζωντανή από εκεί  μέσα🤣. Εδώ τώρα λένε δεν την αφήνουν να βγει από το δωμάτιο. 😀

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Το ποδόσφαιρο είναι τέχνη και μιλάω σαν πρώην ποδοσφαιριστής.Και φυσικά η τέχνη είναι πολιτική αφού τα πιο πολλά τραγοιπριν γίνουν σαχλοτραγουδα ήταν πολιτικού περιεχομένου. 

Το μόνο που ξέρω  σαν ''ποδοσφαιριστής'' που λέις, είναι κάτι αμόρφωτοι τύποι με γάμπες απαράδεκτες. Φαντάσου τώρα το Βαμβακούλα με ψηλοτάκουνα, που το μυοσκελετικό τους σύστημα, είναι λες και καβάλαγαν φοράδες εκ γενετής.

Δλδ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΝ δια πράκτορα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μουσική δέν είναι για να προσωποποιεί κανένας τις πολιτικές του πεποιθήσεις.

 

Όσοι το κάνουν έχουν 2 στόχους,την αυτοπροβολή και το χρήμα.Τίποτα άλλο.

 

Πόσο μάλιστα άν δέν είσαι σίγουρος αν ο συγκεκριμένος ανθρωπός,οπως στην συγκεκριμένη περίπτωση η τραγουδίστρια του ισραήλ,συμμερίζεται τις απόψεις της χώρας της στο 100% και δέν είναι αντίθετη με αρκετές από αυτές.

 

Δηλαδή αν εγώ πάω να παίξω σε μια χώρα,συμφωνώ με τον κάθε άχρηστο και τις αποφάσεις που παίρνει για την χώρα μου,χωρίς να με ρωτήσει κάν και θα πρέπει να είμαι και υπόλογος γι αυτό?

 

Ο κόσμος δέν θα γίνει ποτέ καλύτερος αν δέν αλλάξουμε τον τρόπο που σκεφτόμαστε,γι αυτό η Μαρίνα όπως και όποιος άλλος ήθελε να στείλει ένα αντιπολεμικό μήνυμα,θα μπορούσε να το κάνει μαζί με την τραγουδίστρια του Ισραήλ,της ουκρανίας,της ρωσίας π.χ που θα είχε και μεγαλύτερη αξία,να απευθύνεται πρός πάσα κατεύθυνση και αυτό από μόνο του είναι αρκετό,

 

Ωραία ιδέα πάντως,να γιουχάρεις το Ισραήλ σε μουσικό διαγωνισμό και να θές να κάνεις και διεθνή καριέρα 🤭😂🤣🥳

Θα πρότινα να γίνει ηθοποιός,αλλά είναι ικανή να την στείλουμε στο Hollywood και να το κάνει σε ταινία του Steven Spielberg.

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμίλα Τζιόρτζι: Την έχασε το τένις, την κέρδισε το μόντελινγκ - Δείτε βίντεο και φωτογραφίες

 

Κάτι τέτοια βλέπει ο Τρόλεης και άντε να το μαζέψεις το κουνάβη που μας βγήκε πλυντηριάτος τελευταία και ασίκης.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου