Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, Nekkon είπε

Σάμη σου ζητώ συγγνώμη. Ήμουν σε χαζοχαρούμενη φάση, πήρα το κινητό και ανάρτησα μια βλακεία. Να με συγχωρείς. Συμβαίνει 

Είμαι ο πρώτος που γουστάρω το χαβαλέ και επ ουδενί δεν θέλω να σε ξανακούσω να ζητάς συγνώμη. Το παράπονο περί υου ''πως ξυρίζεστε"" αφορά την αλλαγή τακτικής της ιδιοκτησίας του φόρουμ που μας απαγορεύει το χαβαλέ πρώτιστα και δευτερευόντως, το ότι άργησε να φανεί απάντηση σχετική με αυτό που ζητάω.

Η ζωή είναι μικρή για να μην έχει χαβαλέ και σε ότι αφορά εμένα, ποτέ να μην μου ζητήσεις ξανά συγνώμη για κάτι χαβαλετζίδικο, που κακώς έσβησες και δεν πρόλαβα να δω. Ξαναβάλτο 🤠

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, Superfunk είπε

 τωρα ειδα οτι θες και οτι πιο κοντα στο αυθεντικο οποτε οχι το Dunlop δεν ειναι το αυθεντικο αφου δεν υπηρχε σαν εταιρεια η Dunlop οταν πρωτοβγηκε το wah από τον  Clyde McCoy , το οποιο το κυκλοφορησε ευρεως η VOX & φτιαχνονταν στην Ιταλια....η Dunlop απλα πηρε στα 80s την πατεντα και το ονομα.

 

αν θες κατι ακομα πιο κοντα στο αυθεντικο (για να εχεις και την σωστη εμφανιση)  θα παρεις αυτο

 

https://www.thomann.de/gr/vox_v846hw_wah_wah.htm?glp=1&gad_source=1&gclid=Cj0KCQiArrCvBhCNARIsAOkAGcXVkpHT-SMlW4aeGEuzJMNeigRPVOUw4RLTVfyNdA9cViDOnIzb7WoaAokLEALw_wcB%23bewertung#bewertung

για γκέιν και παραμόρφωση το θέλω, ελάχιστα για γουα, πακέτο μαζί και με το σουπερ οβερντράιβ 1  της μπος

Επεξεργασμένο από Σαμη Παραγκα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Σαμη Παραγκα είπε

για γκέιν και παραμόρφωση το θέλω, ελάχιστα για γουα, πακέτο μαζί και με το σουπερ οβερντράιβ 1  της μπος

 

Το Dunlop τότε.

  • Συμφωνώ 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου