Προς το περιεχόμενο

Μαρίνα Σάττι τοπ1 στο Spotify


Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, MGs είπε

Κοιμάται.Ολο το βράδυ το πέρασε με μιά φλαμένγκο κιθάρα κάτω απο το μπαλκόνι της.

Πριν λίγο ξύπνησα γιατί γύρισα από έναν γάμο στις 07.00 το πρωί. 

Αυτό όμως που μπορώ να πω είναι πως είχαμε βγει λίγο έξω από την πίστα του μαγαζιού στον κήπο να ξεκουραστούμε από τον χορό γιατί είμαστε και γέροι άνθρωποι 😄και μόλις έβαλαν το ΤΑ ΤΑ ΤΑ ΖΑΡΙ ακούστηκαν επιφωνήματα θαυμασμού,  μπήκαμε μέσα πάλι  και χόρευαν όλοι και η νεολαία. Το κομμάτι είναι πολύ δημοφιλές και θα είναι για πολύ. Το κομμάτι είναι εξαιρετικό και ότι είναι να πω ή υπονόησα ή υπαινίχτηκα για τη βαθμολογία του και τη θέση του στα αποτελέσματα το είπα και προχωράμε. Προχωράμε. Τα υπόλοιπα θα τα πει ο ιστορικός του μέλλοντος.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cos_dr είπε

Το κομμάτι είναι εξαιρετικό και ότι είναι να πω ή υπονόησα ή υπαινίχτηκα για τη βαθμολογία του και τη θέση του στα αποτελέσματα το είπα και προχωράμε. Προχωράμε. Τα υπόλοιπα θα τα πει ο ιστορικός του μέλλοντος.

Το κομμάτι είναι σκα τα,το live ακόμη χειρότερο,πραγματικά φέτος με τόσο καλές συμμετοχές και ερμηνίες για τα δεδομένα του εν λόγο διαγωνισμού είναι σκάνδαλο το ότι δέν είναι στον πάτο,εγώ πραγματικά  βρήκα μόνο ένα χειρότερο,τα της εσθονίας οπού μάλλον υμνούσαν την βαριά τους βιομηχανία,αντί να στείλουν μία απο τις πιο όμορφες γυναίκες του κόσμου που διαθέτουν και αν προσπαθούν να πείσουν οτι ανεβαίνει,κάνει δείχνει,μάλλον επιδοτήσαμε θέσεις εργασίας σε άλλες χώρες με περισσότερο κρατικό χρήμα για να βαράνε likes και άλλα τέτοια.

 

Κλούβα απο το τμήμα αισθητικής και όλοι μέσα του γάμου,που μου χορεύατε κιόλας.

Και ο γαμπρός και η νύφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, MGs είπε

Το κομμάτι είναι σκα τα,το live ακόμη χειρότερο,πραγματικά φέτος με τόσο καλές συμμετοχές και ερμηνίες για τα δεδομένα του εν λόγο διαγωνισμού είναι σκάνδαλο το ότι δέν είναι στον πάτο,εγώ πραγματικά  βρήκα μόνο ένα χειρότερο,τα της εσθονίας οπού μάλλον υμνούσαν την βαριά τους βιομηχανία,αντί να στείλουν μία απο τις πιο όμορφες γυναίκες του κόσμου που διαθέτουν και αν προσπαθούν να πείσουν οτι ανεβαίνει,κάνει δείχνει,μάλλον επιδοτήσαμε θέσεις εργασίας σε άλλες χώρες με περισσότερο κρατικό χρήμα για να βαράνε likes και άλλα τέτοια.

 

Κλούβα απο το τμήμα αισθητικής και όλοι μέσα του γάμου,που μου χορεύατε κιόλας.

Και ο γαμπρός και η νύφη.

Διαφωνώ με όλα αυτά που λες και ο γάμος ήταν παραμυθένιος και με λεφτάδες και είχε και αξιωματούχους. Οπότε απλά διαφωνώ με όλα αυτά που λες σφόδρα μάλιστα για το θέμα. Και προχωράμε. Η δημοφιλια του κομματιού είναι έκδηλη λοιπόν και δικαιώνει και τις τοποθετήσεις μου και η Μαρίνα Σατι κέρδισε και προχωράμε. Προχωραμε. Όπως θα προχωρήσει και αυτή την καριέρα της κερδισμένη. Μπράβο Μαρίνα.!!!

  • Like 1
  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Η δημοφιλια του κομματιού είναι έκδηλη λοιπόν και δικαιώνει και τις τοποθετήσεις μου και η Μαρίνα Σατι κέρδισε και προχωράμε. Προχωραμε. Όπως θα προχωρήσει και αυτή την καριέρα της κερδισμένη. Μπράβο Μαρίνα.!!!

Ρε Cos, τι ήπιες χτες στον γάμο των λεφτάδων🤔 Πάρ'το λίγο αλλιώς ρε φίλος, ούτε ο/η/το Nemo δεν πανηγυρίζει έτσι.😆

  • Χαχα 2
  • Ευχαριστώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
41 λεπτά πριν, cos_dr είπε

ο γάμος ήταν παραμυθένιος και με λεφτάδες και είχε και αξιωματούχους

Ο Κωστάκης έπεσε θύμα της*... 😂

 

 

* Όχι της Σάττι... Της κρυφής γοητείας... 🤑

  • Μπερδεύτηκα 1
  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 50 ευρω στο γάμο βεβαια τσεπάτα το παιζα.🤣 Εχω παίξει και χειρότερα. Σε 3 γάμους έχω παίξει,όλοι χωρισμένοι.Είμαι διαθέσιμος για όποιον ενδιαφερεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΣΑΤΤΙ είναι δημοφιλής και με αντικειμενικά και με υποκειμενικά κριτήρια. Η δε επιλογή της και συμμετοχή της όπως φαίνεται δεν είναι καθόλου τυχαία. Δεν θέλω όμως να επεκταθώ σε αυτό. Θα μείνω σε αυτά που έχω πει. Καλό απόγευμα . 

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Η ΣΑΤΤΙ είναι δημοφιλής και με αντικειμενικά και με υποκειμενικά κριτήρια. Η δε επιλογή της και συμμετοχή της όπως φαίνεται δεν είναι καθόλου τυχαία. Δεν θέλω όμως να επεκταθώ σε αυτό. Θα μείνω σε αυτά που έχω πει. Καλό απόγευμα . 

 

η κοπελλα εφτιαξε ολοδικο της genre...αν αρεσει αυτο σε καποιον ή οχι  δεν εχει καμμια απολυτως  σημασια ειναι ο πρωτος μουσικος στην Ελλαδα που το καταφερνει αυτο εδω και δεκαετιες... μπραβο της 😉  

  • Like 1
  • Συμφωνώ 2

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου