Προς το περιεχόμενο

jet ame (ή όπως σκατά γράφεται)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

έτσι και αλλιώς την στιγμή που περνάς την πόρτα του αφεντικού να ζητήσεις δουλεία' date=' η αξιοπρέπεια παίρνει τον πούλο από το παράθυρο.[/quote']

 

Όχι απαραίτητα.

 

Συμφωνω :wink: :roll: :D

 

Όχι απαραίτητα.

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Δεν παίζεσαι ρε φίλε.

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eσύ θα'δινες 14¤ για αυτά τα επικά δημιουργήματα?? Γιαυτό τα παίρνω στην κράνα.

 

Τυπικά όχι. Βέβαια cd αγοράζω το πολύ 3 φορές το χρόνο και συνήθως αγοράζω 5-10 τη φορά, με προτίμηση στις παλιές δισκογραφίες που δεν έχω.

 

Αλλά αν ήμουν στη φάση του χαβαλέ εκείνη τη στιγμή ή έψαχνα για κανένα δώρο, ναι θα το έπαιρνα.

 

Εγώ πάντως τα παίρνω στην κράνα όταν την εποχή που αγόραζα καινούριο cd (μονό) metal ή rock με 4,500-5,500 δρχ, το live του Ακατανόμαστου στην Ιερά Οδό (νομίζω διπλό ήταν, το πήρα για δώρο) έκανε .... 18,000 δρχ!

 

Γιατί να μην τα κονομήσουν; ¶μα αρέσει για τον ένα ή τον άλλο λόγο, τους βγάζω το καπέλο. Τουλάχιστον δεν το παίζουν και φίρμες ούτε μας τα πρήζουν και η τιμή είναι στα λογικά πλαίσια της αγοράς. Όποιος δεν θέλει δεν βλέπει Πάνια και δεν αγοράζει το cd.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

--

 

Μη μας δουλεύεις ρε haryy, αν έχεις να μου απαντήσεις κάτι πεσ'το, αλλιώς μη μου απαντάς καθόλου.

 

Πως δηλαδή να εκλάβω τα "--" σου, ότι απαξιείς και με θεωρείς και μ_λ_κ_ (αγόρασε ένα φωνήεν και το έλυσες) που σου είπα ότι ναι, μπορεί και στο χαβαλέ να αγόραζα και γω;

 

Με ρώτησες κάτι, σου είπα ειλικρινά την άποψή μου. Πρέπει σώνει και καλά να συμφωνούμε;

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

--

 

Μη μας δουλεύεις ρε haryy' date=' αν έχεις να μου απαντήσεις κάτι πεσ'το, αλλιώς μη μου απαντάς καθόλου.

 

Πως δηλαδή να εκλάβω τα "--" σου, ότι απαξιείς και με θεωρείς και μ_λ_κ_ (αγόρασε ένα φωνήεν και το έλυσες) που σου είπα ότι ναι, μπορεί και στο χαβαλέ να αγόραζα και γω;

 

Με ρώτησες κάτι, σου είπα ειλικρινά την άποψή μου. Πρέπει σώνει και καλά να συμφωνούμε;[/quote']

 

Όχι,ρε,χαλάρωσε δεν είμαι τέτοιος τύπος,απλά έγραψα κάτι που δεν ήθελα και το σβησα και επειδή δεν μπορεί να σβηστεί ούτε να μείνει κενό έβαλα αυτά.

Sorry αν παρεξηγήθηκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

--

 

Μη μας δουλεύεις ρε haryy' date=' αν έχεις να μου απαντήσεις κάτι πεσ'το, αλλιώς μη μου απαντάς καθόλου.

 

Πως δηλαδή να εκλάβω τα "--" σου, ότι απαξιείς και με θεωρείς και μ_λ_κ_ (αγόρασε ένα φωνήεν και το έλυσες) που σου είπα ότι ναι, μπορεί και στο χαβαλέ να αγόραζα και γω;

 

Με ρώτησες κάτι, σου είπα ειλικρινά την άποψή μου. Πρέπει σώνει και καλά να συμφωνούμε;[/quote']

 

Όχι,ρε,χαλάρωσε δεν είμαι τέτοιος τύπος,απλά έγραψα κάτι που δεν ήθελα και το σβησα και επειδή δεν μπορεί να σβηστεί ούτε να μείνει κενό έβαλα αυτά.

Sorry αν παρεξηγήθηκες.

 

Οκ, έγινε κανένα πρόβλημα απλά δεν ήξερα τι να υποθέσω με τα --

 

Παρεξήγηση = solved :wink:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου