Προς το περιεχόμενο

Τελικα ΥΠΑΡΧΕΙ θεος!! (μια και μιλουσαμε για το parking....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

700 ευρω για επικινδυνη οδηγηση

300 ευρω για οδηγηση εντος της βοηθητικης λωριδας

350 για ζωνη.......

 

Aυτά είναι!!! Έτσι! :D 8)

 

Πάντως μακάρι να κάνουν και σε άλλους δρόμους τέτοια τμήματα' date=' μπας και μάθουμε να οδηγούμε σαν άνθρωποι και σταματήσει να σκοτώνεται άδικα κόσμος.[/quote']

 

Αυτό θα ήταν φανταστικό αλλά δύσκολα!!

 

Τελικά σε αυτή την χώρα όλοι θέλουνε τον Γερμανό τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μην ξεχνάς ότι δεν ήσουν σε ελληνικό αλλά σε γερμανικό δρόμο.

 

Ε??????????????? :? 8O

Αττική Οδός = Hochtieff κατασκευάστρια εταιρία = Γερμανοί έχουν την εκμετάλλευση για κάποια χρόνια

Και πάλι καλά που μπήκαν οι Γερμανοί, ο μόνος σοβαρός δρόμος που έχουμε στην Αθήνα είναι!

 

Επίσης φίλε SF, πιθανότατα δούλεψαν οι πάμπολλες κάμερες που έχει η Αττική Οδός και έπεσε σύρμα στην Τροχαία για το σκηνικό, γι' αυτό και έσκασε το περιπολικό στο καπάκι. Ωραία πράματα... 8)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

300 ευρω για οδηγηση εντος της βοηθητικης λωριδας

 

Παρόλο που είμαι σύμφωνος με το 90% του νέου κοκ, Αθήνα-Πάτρα έχεις πάει φαντάζομαι. Μετά την Κόρινθο, αν δεν μπεις βοηθητική λωρίδα, πόσες είναι οι πιθανότητες να κοπανήσεις με τον απέναντι; Πόσες; Λαμπρά!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά την Κόρινθο' date=' αν δεν μπεις βοηθητική λωρίδα, πόσες είναι οι πιθανότητες να κοπανήσεις με τον απέναντι; Πόσες; Λαμπρά![/quote']

 

Καλά, αυτή η "Εθνική Οδός" είναι παγκόσμιο φαινόμενο.

 

Για να μη μιλήσω για τα τρομερά όρια ταχύτητας που έχουν βάλει τα λαμόγια.

Στις λιγοστές ευθείες εκεί που ο δρόμος φαρδαίνει, έχουν βάλει όριο 40-50 (και λίγο παρακάτω περιμένουν τα μπλόκα).

Αστεία πράγματα.

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς αυτό.

 

Συμφωνώ με όλα τα άλλα που λεν, ειδικά με τις νέες ποινές σε στοπ, κόκκινο και πιώμα, αλλά κάτι άλλα τέτοια, ας θυμηθούμε ότι είμαστε Ελλάδα. Σε αυτόν τον συγκεκριμένο επαρχιακό δρόμο, που τολμούν να το λένε και αυτοκινητόδρομο, αν δεν παρανομήσεις χρησιμοποιώντας την βοηθητική, έχεις "κλεισμένο" το εκκλησάκι στην επόμενη στροφή.

 

Εμένα μια φορά με γράψανε, επειδή πάτησα διπλή λωρίδα, στην ευθεία πριν το Αίγιο και ενώ ήμουν μόνος στον δρόμο και μπροστά είχα χάρο νταλικέρη, με σίδερα από αυτά που χρησιμοποιούν στις οικοδομές, χωρίς να είναι δεμένα, και όλα αυτά ενώ πήγαινε με 70 χλμ, σε δρόμο με όριο τα 90. Και όταν είπα στα μπουζούκια γιατί τον αφήνουν ελεύθερο, μου την είπαν και από πάνω. Ρωτώντας όμως τον μπαμπά μου (πρώην τροχαίος) μου έδωσε την λύση. Το πρόστιμό μου ήταν 80-90¤ ενώ του νταλικέρη 60¤

 

 

Μετά από αυτό το χάος!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου