Προς το περιεχόμενο

Stratocaster για 400 μεταχ. ;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου δινουν Fender Stratocster μεξικανικη μεταχειρισμενη 10-15 ετων αρχικης αξιας περ. 1300 ευρω, στα 400 ευρω. με μαγνητες διπλους Semour Dankan. Λοιπες πληροφοριες δεν ξερω ακομα. Να την παρω? Γενικα ποια ειναι η διαφορα μεξικανικων και αμερικανικων;

 

Δεν την εχω δει ακομα, αλλα παιζω εδω και χρονια σε μια Squier Strat. των 300 ευρω, λετε να εχει καμια σχεση ο ηχος η θα ειναι αισθητα ανώτερος; Γενικα πιστευετε πως οι Stratocaster ειναι ευελικτες κιθαρες, γιατι μου αρεσει να παιζω λιγο πολυ ολα τα φασματα του rock και metal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Mε 450 ευρώ πέρνεις καινούργια!

 

Καμία μεξικάνικη φεντερ δεν έκανε ποτέ πάνω από 650 ευρώ. Αυτός που σου λέει για 1300 σε δουλεύει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμμ, ναι ισως, το θεμα ειναι ομως πως μου ειπε την τιμη κανεναν μηνα πριν μαθω οτι την πουλαει και ειναι και ψιλογνωστος (οχι και φιλος), οταν τον ρωτησα τι κιθαρες εχει και ποσο τις πηρε. Επισης την εχει πειραξει, εχει αλλαξει τους μαγνητες και λεει πως την δοκιμασε διπλα σε μια αναλογη αμερικανικη και ηταν καλυτερη.

 

Το ερωτημα ομως για εμενα ειναι, γιατι, τι εχουν οι μεξικανικες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιξε την κιθαρουλα στον ενισχυτη σου και δες τι παιζει.οταν λες διπλους εννοεις και στο bridge και στο neck η εναν διπλο στο bridge και δυο μονους???βασικα εννοειται οτι οι αμερικανες ειναι ανωτερες.αλλα το θεμα ειναι για τις μεξικανες αν θα πεσεις σε καλα μοντελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω ιδεα, απλως εβαλα το post για να παρω μια πρωτη γνωμη και απ'οτι εψαξα μολις τωρα οι μεξικανικες ειναι οντως σημαντικα φθηνοτερες απο τις αμερικανικες. Και η αληθεια ειναι πως αυτη την χρονικη στιγμη η ηλ. κιθαρα δεν ειναι για μενα προτεραιοτητα απο τις... μουσικες μου αναγκες, και αν θα την παρω θα το κανω μονο επειδη ειναι "προσφορα". Οι αλλοι τι λετε? Πραγματικα θα ηθελα να ακουσω την γνωμη σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θα την παρω θα το κανω μονο επειδη ειναι "προσφορα".

 

Σιγά την προσφορά!!!

 

Για δες εδώ:

http://www.thomann.de/gr/fender_mex_std_strat_mn_bk_upgrade.htm

 

399¤ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη λετε αυτος ο κυριος αποκλειετε να την πηρε πανω απο 1000 ευρω ε? οτι μοντελο και αν ειναι? Αλλες γνωμες?

 

Nαι μπορεί να τον έπιασαν κι αυτόν "Κώτσο" και να την πήρε τόσο... :lol: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι παρα πολυ απιθανο να την πηρε τοσο απλως μαλλον σου ειπε οτι την πηρε τοσο για να ενθουσιαστεις με την 'προσφορα' του.βασικα πες του το να δεις τι θα σου πει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου