Προς το περιεχόμενο

αγορα poweramp


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειχα τον mesa fifty/fifty και ημουν απολυτα ευχαριστημενος. Πολυ αξιοπιστος, πολυ δυνατος και με τρελο headroom. Πλεον τους βρισκεις μονο μεταχειρισμενους μιας και τον εχει αντικαταστησει ο 2:50 (αυτο σημαινει πως τον βρισκεις αερκετα φτηνα :wink: )

 

Τον συστηνω ανεπιφυλακτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα, τωρα που το σκεφτομαι, δεν μπορουμε ετσι να σου προτεινουμε τελικους, μιας και το τη ηχο θελεις ειναι αυτο που θα καθορησει την τελικη σου αποφαση :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτον τον ρολο θα τον παιξει περισσοτερο η προενισχυση του. Αν και ειναι σωστο αυτο που λες γιατι παιζουν μεγαλο ρολο οι λαμπες που θα εχει το τελικο και βεβαια το κυκλωμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προενυσχιση εχω engl e-570 special edition. τωρα απο ηχο θελω γεματο και βαρυ ειχα marshall 20/20 τελικο ο οποιος δεν μπορω να πω οτι με ικανοπηουσε και τρελα. για τον el-34 50/50 τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν παίρνεις και τελικό Engl? Εμένα που μου αρέσουν οι Marshall πάντως είμαι υπερ του el34-50/50 σε σετάκι με JMP-1. Είναι δυνατός όμως ε....

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου