Προς το περιεχόμενο

Tokai SG-38 BB


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μαπα το καρπουζι φιλε επαιξα εγω με την συγκεκριμενη' date=' αισθητη η φτηνια στα ξυλα (ΝΑΤΟ)μην ξεγιελιεσσαι απο την εμφανιση στην φωτο το μονο που γουσταρα σε αυτην συγκεκριμενα ηταν το φιλετο που ειχε στην ταστιερα για τοσο φτηνη κιθαρα,δες τα επομενα μοντελα απο αυτην που πιστευω μαμανε και δερνουν,προσωπικα κουραστηκα να περιμενω απο τον συγκεκριμενο πωλητη να φερει τοκαι γιατι μαλλον και οι εμπορες τον εχουν γραμμενο εδω και μηνες.. :roll:[/quote']

 

Πωπω τώρα με γείωσες αλλά thanx για το heads up. Μάλλον θα πρέπει να βάλω το project στον πάγο μπας και βρώ άλλη εναλακτική από την Epi G-400.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τις προάλλες ήμουν Αγγλία και δοκίμασα μια Tokai SG στις 300 λίρες (σε προσφορά από 400) και πρέπει να ομολογήσω ότι μου κάθισε σχεδόν αμέσως.

 

Μέσα από ένα 30άρη τρανζίστοράτο Marshall ήταν όλα τα λεφτά και η ταστιέρα διαμάντι. Το μπράτσο ήταν πιο λεπτό από το αντίστοιχο της Epiphone G-400 αλλά η κιθάρα ήταν τέλεια ζυγισμένη και δεν έφευγε μπροστά όπως όλες σχεδόν οι SG.

 

Δυστυχώς δεν είχαν flight case για SG και δεν την πήρα...γκαντεμιά. Δεν σ'αφήνουν τώρα λόγω ασφαλείας να παίρνεις κιθάρες μες στην καμπίνα για να το έπαιρνα με μαλακή θήκη :(

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου