Προς το περιεχόμενο

Strato paint


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδες επεσε στα χερια μου μια 1994 stratocaster squier mexico με αρκετα fat μανικι rosewood αρκετα δυσκολο να τη βρεις..

ενοειται οτι μπηκε στο 'εργοστασιο' για μονταρισμα αλλαγη χρωματος.

επειδη ειναι η νο10 στο σπιτι και μαλλον θα παει για πουλημα ακουω γνωμες για χρωμα και ολα τα παρελκομενα.

πως θα την κανατε αν ειχατε την ευκαιρια? βγαλτε τα απωθημενα σας

:wink:

οσοι απαντησουν θα χουν δωρακι 8) :lol: :lol: :lol: :lol: ψωναρα!

FH9018.jpg

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν. κάτι που έχω σκεφτεί εδώ και πολύ καιρό να κάνω, αλλά δεν έχω αξιωθεί να φτιάξω custom οργανάκι με τα χεράκια μου...

 

Βάφεις πρώτα ένα σχετικά σκούρο κόκκινο see-through το σώμα. Μετά φτιάχνεις περίγραμμα από hot-rod flames. Τέλος βάφεις κατάμαυρο το εξωτερικό του περιγράμματος για φόντο. Ετσι έχουμε μια κιθάρα με κόκκινες see-through φλόγες σε μαύρο φόντο. Επειδή με βλέπω να αργώ πολύυυυυυυυυυυυυυυυ να το κάνω εγώ, στο προτείνω εσένα. ;)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To sunburst είναι κλασσικουρα, αλλά δεν θα έλεγα όχι σε ένα όχι-και-πολύ-γυαλιστερό.

Μου αρέσει πολύ και το candy apple red (με ένα matched headstock αλα jazzmaster :mrgreen: )

 

Kάτι τελείως εξωτικό είναι αυτό:

EF7299.jpg.xs.jpg

 

Επίσης υπάρχει και ο συνδυασμος της 001 τοθ gimour, αλλά δε νομίζω να ταιριάζει με το rosewood μανικι.

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου