Προς το περιεχόμενο

Αλτ!!! Τις ει???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε παιδιά με δουλευετε???

 

Περσυ ηρθε το κωλοχαρτο για να παω να δωσω στοιχεια και περιοδευον κτλ....και εκλ@σ@ οχι απλά μπαμιες.....ασε.....Οχι αλλα βιντεακια....γιατί θα παθω κανενα ψυχολογικό...

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα μιλαμε για πολυ γελιο αλλα μια ερωτηση για το πρωτο βιντεακι.

ενας φιλος μου,μου ειπε οτι παιζει να ειναι στημενο γιατι λογικα δεν σου δινουν τα συνθηματικα απο το τηλ..ισχυει εστω και 1% κατι τετοιο?

 

πεθανα με το σχολιο ενος εκει στο 2 βιντεακι:eksetias enos tetiou malaka loxagou efaga 4 mines apo to stratodikio

Otan omos eniose to kontaki stin mapa tou tou kopike to gelio :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανονικα δεν τα δινουν απο το τηλ.Ασε που κανονικα εχει το χαρτακι μαζι του,αρα δεν χρειαζοταν να παρει τηλ.και ουτε θα εφευγε ο αλλος να παει να το πει οτι ο στρατιωτης εφαγε καμπανα.γιατι αν ηταν σαββατο δεν θα εβρησκε κανεναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά με δουλευετε???

 

Περσυ ηρθε το κωλοχαρτο για να παω να δωσω στοιχεια και περιοδευον κτλ....και εκλ@σ@ οχι απλά μπαμιες.....ασε.....Οχι αλλα βιντεακια....γιατί θα παθω κανενα ψυχολογικό...

 

το σοκ είναι μόνο τις πρώτες μέρες, θα δεις, είναι τόσο απλά τα πράγματα, που αν είσαι στο ελάχιστο έξυπνος, θα περάσεις μια χαρά. Το ξέρω ότι σου ακούγεται μαλ... αυτό που λέω, γιατί κι εμένα όταν μου τό πανε τους έβριζα από μέσα μου, αλλά τελικά η αλήθεια είναι ότι ο στρατός είναι το τελευταίο ξεγνοιαστο διάστημα...

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι να είσαι σε θέση να τους τη λες και να μη μπορούν να κάνουν κάτι γιατί έχεις δίκιο... φυσικά μπορεί να στο κρατάνε μανιάτικο μετά αλλά αξίζει... και αν μπορείς να καβατζωθείς κάπου που να μη μπορούν να σε αγγίξουν εύκολα... πχ πρώτο γραφείο, αν αντέχει βέβαια το στομάχι σου να είσαι συνέχεια δίπλα στο δίκα... εμένα συνέχεια με έκραζε απλά για να κράξει... και μου'χε ρίξει μια 80άρα μέρες φυλακή, αλλά όλες ήταν για εντελώς άκυρες δικαιολογίες που αν πήγαινε να τις γράψει θα έτρωγε τρελό κράξιμο. Από την άλλη είχα όλα τα γλοιώδη επόπια και τους υπαξ να με γλύφουν, για να μάθουν αν εγκρίθηκαν οι απαλλαγές /άδειες/απομακρύνσεις τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου