Προς το περιεχόμενο

Drums space..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hi! Ψάχνω για χώρο εντός Αθηνών να βάλω τα τυμπανά μου , πάντα με το αζημείωτο. Εάν κάποιος έχει χώρο και ψάχνει και κάποιον άλλον έτσι ώστε να τόν έχουν μαζί ας επικοίνωνήσει μαζί μου. Thanks :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νοικιαζουν τετοιους χωρους?Ουτε που το ηξερα...αν βρεις τιποτα,γιατι εγω δεν ξερω τι μου γινεται,πες μας και εμας.Δλδ το νοικιαζουν με ηχομονοση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νοικιαζουν τετοιους χωρους?Ουτε που το ηξερα...αν βρεις τιποτα' date='γιατι εγω δεν ξερω τι μου γινεται,πες μας και εμας.Δλδ το νοικιαζουν με ηχομονοση?[/quote']

Οχι...νοικιαζουν διπλα απο κεντρα ΚΑΠΗ, οποτε κανεις δεν σε ακουει :lol:

 

Δοκιμασες στον Πειραια, κοντα στο λιμανι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια απ'οτι ξερω το drumstore οντως νοικιαζει ειδικα διαμορφωμενα δωματιακια για drummers....τωρα βεβαια μπορει να ειναι...full .Ρωτηστε... :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τον πειραια κατι ξερω και εγω τωραζ που το λες!ειναι κατι δωματια,αλλα ειναι λιγο χαλασματα ,και τα νοικιαζουν για αυτο τον λογο!δεν θυμαμε περιοχη τωρα ακριβως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν ψάχνω για παρακμή. ¶ν υπάρχει κάποιο παιδί που να έχει κάποιον χώρο προτίθεμαι να πληρώνω ή έστω να βρώ καποίο παιδί και να ψάξουμε για χώρο και να βάλουμε ηχομόνωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και τα χουμε ξανπει αυτα σε προηγουμενες συζητησεις.θα βρεις στην παλαια ψαραγορα του πειραια,ανεβα πανω και ρωτα ολο και καποιος θα παιζει και ρωτα τον τιμες και τα λοιπα.παλια κοστιζε 30000 δρχ τον μηνα ,πριν μερικα χρονια το θυμαμαι στα 100 ευρω το δωματιο,και παιζεις και οτι ωρα θες,τωρα μονωση εσυ βαζεις οτι θες.αυτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου