Προς το περιεχόμενο

Πεταλάκια Behringer


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν όμως και το money τείνει προς το μηδεν θα εφαρμόσουμε de l'hospital;;; 8O 8O :lol: :lol: :lol: (συγχωρέστε με,είμαι μαθηματικός σε περίοδο εξεταστικής...)

Μυστικό:Τα 80's είναι κιτς πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν όμως και το money τείνει προς το μηδεν θα εφαρμόσουμε de l'hospital;;; 8O 8O :lol: :lol: :lol: (συγχωρέστε με' date='είμαι μαθηματικός σε περίοδο εξεταστικής...)[/quote']

ναι αλλα το (value)' ειναι αρνητικό, διότι είναι φθίνουσα η συνάρτηση...

(μαθητης σε περίοδο εξετάσεων ήμουν, να μην πω κι εγώ την μλκία μου? :lol: :lol: :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όμως και το money τείνει προς το μηδεν θα εφαρμόσουμε de l'hospital;;; 8O 8O :lol: :lol: :lol: (συγχωρέστε με' date='είμαι μαθηματικός σε περίοδο εξεταστικής...)[/quote']

ναι αλλα το (value)' ειναι αρνητικό, διότι είναι φθίνουσα η συνάρτηση...

(μαθητης σε περίοδο εξετάσεων ήμουν, να μην πω κι εγώ την μλκία μου? :lol: :lol: :lol: )

Μάλλον ήσουνα...ψιλοαδιάβαστος :oops: .Μια φθίνουσα δεν είναι απαραίτητο να είναι αρνητική(πχ η 1/x τετράγωνο είναι φθίνουσα αλλά όχι αρνητική...).Συμπέρασμα:Ε,καλά τα behringer αλλά από το σημείο που οι απιτήσεις έχουν ανέβει και μετα δεν κάνουν...(άντε μην το βγάλω και με πιθανότητες τώρα... :twisted: )

Μυστικό:Τα 80's είναι κιτς πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όμως και το money τείνει προς το μηδεν θα εφαρμόσουμε de l'hospital;;; 8O 8O :lol: :lol: :lol: (συγχωρέστε με' date='είμαι μαθηματικός σε περίοδο εξεταστικής...)[/quote']

ναι αλλα το (value)' ειναι αρνητικό, διότι είναι φθίνουσα η συνάρτηση...

(μαθητης σε περίοδο εξετάσεων ήμουν, να μην πω κι εγώ την μλκία μου? :lol: :lol: :lol: )

Μάλλον ήσουνα...ψιλοαδιάβαστος :oops: .Μια φθίνουσα δεν είναι απαραίτητο να είναι αρνητική(πχ η 1/x τετράγωνο είναι φθίνουσα αλλά όχι αρνητική...).Συμπέρασμα:Ε,καλά τα behringer αλλά από το σημείο που οι απιτήσεις έχουν ανέβει και μετα δεν κάνουν...(άντε μην το βγάλω και με πιθανότητες τώρα... :twisted: )

οχι δεν με καταλαβες. αφού η συναρτηση του value με τον χρόνο ειναι φθίνουσα (και συνεχής), τοτε Η ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ θα είναι αρνητική!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όμως και το money τείνει προς το μηδεν θα εφαρμόσουμε de l'hospital;;; 8O 8O :lol: :lol: :lol: (συγχωρέστε με' date='είμαι μαθηματικός σε περίοδο εξεταστικής...)[/quote']

ναι αλλα το (value)' ειναι αρνητικό, διότι είναι φθίνουσα η συνάρτηση...

(μαθητης σε περίοδο εξετάσεων ήμουν, να μην πω κι εγώ την μλκία μου? :lol: :lol: :lol: )

Μάλλον ήσουνα...ψιλοαδιάβαστος :oops: .Μια φθίνουσα δεν είναι απαραίτητο να είναι αρνητική(πχ η 1/x τετράγωνο είναι φθίνουσα αλλά όχι αρνητική...).Συμπέρασμα:Ε,καλά τα behringer αλλά από το σημείο που οι απιτήσεις έχουν ανέβει και μετα δεν κάνουν...(άντε μην το βγάλω και με πιθανότητες τώρα... :twisted: )

οχι δεν με καταλαβες. αφού η συναρτηση του value με τον χρόνο ειναι φθίνουσα (και συνεχής), τοτε Η ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ θα είναι αρνητική!

Ουυυυπς :oops: ,θα προσπαθούσα να απολογηθώ αλλά δεν μαζεύεται με τίποτα...

Μυστικό:Τα 80's είναι κιτς πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το value for money λέτε ότι είναι ψηλό. Ας το αναλύσουμε λίγο. Έχουμε το εξής κλάσμα:

 

value

---------

money

 

Και οι δυο συντελεστές είναι θετικοί (ή τουλάχιστον ας υποθέσουμε ότι ο αριθμητής είναι θετικός - κι όχι αρνητικός - χάριν του επιχειρήματος βρε αδερφέ). Σύμφωνα με τα ανωτέρω σχόλια υπάρχει κάποιο value' date=' οπότε o αριθμητής δεν ισούται με μηδέν. Επειδή όμως ο αριθμητής τείνει προς το μηδέν στα Behringer, η τιμή του ολικού κλάσματος τείνει προς το [b']+ άπειρο.[/b] Αυτή η τιμή > τιμή μαρκών όπως T Rex, Carl Martin, Fulltone, Maxon, ΗΒΕ, D*A*M, Diamond, Electroharmonix και ακόμη περισσότερο από πιο προσγειωμένες όπως Boss. Ηθικόν δίδαγμα; Το αφήνω σε σας... :wink:

 

Κάτσε τώρα γιατί ανατρέπεις τα μαθηματικά εσύ :lol: Αριθμητής τείνει στο 0 συνεπάγεται και το κλάσμα τείνει στο 0 δηλαδή έθαψες τα Behringer 5 μέτρα κάτω απο τη γή χωρίς να το καταλάβεις :lol: :lol: :lol: αλλά με το διαφημιστικό σου κόλπο τους μπερδεύεις όλους και τα αγοράζουν :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bloody_sunday είσαι σατανικός.

Νταξ'' date=' όχι όσο ο παλιοσατανάς ο janick αλλά είσαι σε υψηλά επίπεδα.[/quote']

 

Αρχίζω να αναρωτιέμαι εσένα τι σε έχουμε εδώ;;; :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου