Προς το περιεχόμενο

Tι καταφερνω με 100 ευρω?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

να ρωτήσω κι εγω:

 

αξιζει να ανεβαουμε σε αυτην την λύση?

 

http://www.thomann.de/gr/seymour_duncan_sshjb_jazz_rodded_humbucker.htm

 

Είναι μια πολυ κλασσική και ασφαλής λύση που τη χρησιμοποιούν και πολλοί κατασκευαστές στα εργοστασιακά μοντέλα τους. Σίγουρα αξίζει μιας και είναι και σε καλή τιμή' date=' αρκεί να θέλεις το συγκεκριμένο σετ.[/quote']

 

Οπως το παρουσιαζεις ειναι λες και ειναι "προβληματικο"....

www.LowerCut.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Απεναντίας. Αφού γράφω ότι είναι μια πολύ κλασσική και ασφαλής λύση. Και είναι και σε καλή τιμή. Πού το είδες το προβληματικό??? Στο ότι "...αρκει να θέλεις το συγκεκριμένο σετ" ??? Προφανές δεν είναι ότι δεν κάνουν όλα για όλους? Αν κάποιος παίζει μονο φουλ γκαζια με 12άρες χορδές κουρδισμένες 5 τονους χαμηλότερα, προφανώς δεν του κανει ένα τέτοιο σετ.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok then...παρεξηγηση......

 

..ναι το "αρκει να θες το συγκεκριμενο σετ" μου ξυνισε....

 

 

....και εννοειται οτι δνε κανουν ολα για ολους...

...για κλασσικη λυση το σκεφτομουν....

 

τεσπα....

θενξ

τσιρς

www.LowerCut.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ. Για κλασσικά πράγματα σε φάση hard rock, 80's metal, κτλ το συγκεκριμένο σετάκι είναι εγγύηση. Το έχω πετύχει σε πολλές epiphone, esp και jackson και ακουγόταν σε όλες τις περιπτώσεις άψογο.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κιθάρα έχεις? Για BRIT-POP/ROCk νομίζω ότι προτιμούν να παίζουν με τελεκάστερ. Σε τελεκαστερ δεν μπαινουν αυτοι οι μαγνήτες εκτός αν της κανεις πατεντα και τη σκαψεις.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο για τις Τελεκαστερ το γνωρίζω και είναι πολυ της μοδας (ειδικά τα τελευταια χρονια)

 

(αν και στα νιατα μου οι ΒΡΙΤ "θεοι" της εποχης, επαιζαν με ΓΚΙΜΠΣΟΝ/εστω διπλους - Ride, Verve, Ocean Colour Scene, Suede,Pulp, (να τολμισω να γραψω) OASIS

 

παρ ολα αυτα ενδιαφέρομαι για "αναβαθμιση" μιας παλιας-ταλαιπωρημενης-παρατημενης-κακομοιρας Epiphone....

www.LowerCut.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου