Προς το περιεχόμενο

Guitar hero


whiteNoise

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αλλη αυτη η προσεγγιση  ::) .....μπορει και να ισχυει...εγω παντως τους σεβομαι απεριοριστα...τεσπα...γνωμες ειναι αυτες ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 412
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εμένα, η όλη ιστορία με τους TOTO μου φαινόταν και μου φαίνεται σαν ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ταλέντο που εσκεμμένα διοχετεύθηκε σε "λάθος" κατεύθυνση (πάντα σύμφωνα με το γούστο μου και πάντα συγκριτικά με το τι μπορούσαν να κάνουν μουσικοί όπως ο Porcaro).

Ε ναι ο porcaro είναι τεράστιο κεφάλαιο στην ιστορία της μουσικής όσον αφορά τα drums-percussion. Έχει εποχή.....και ακόμα συνεχίζει τι να λέμε.... ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη εγω που θεωρω καλυτερο οδηγο τον Kimi Räikkönen απο τον Trulli εννοω κιολας οτι ειναι αχρηστος η οτι εγω οδηγω καλυτερα απτον δευτερο? :o

do you speak greek?

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα, η όλη ιστορία με τους TOTO μου φαινόταν και μου φαίνεται σαν ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ταλέντο που εσκεμμένα διοχετεύθηκε σε "λάθος" κατεύθυνση (πάντα σύμφωνα με το γούστο μου και πάντα συγκριτικά με το τι μπορούσαν να κάνουν μουσικοί όπως ο Porcaro).

Ε ναι ο porcaro είναι τεράστιο κεφάλαιο στην ιστορία της μουσικής όσον αφορά τα drums-percussion. Έχει εποχή.....και ακόμα συνεχίζει τι να λέμε.... ;D ;D ;D

 

Τι να λέμε;...;

Ας πούμε κάτι:

Ο Porcaro στον οποίο αναφέρεσαι είναι νεκρός.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη εγω που θεωρω καλυτερο οδηγο τον Kimi Räikkönen απο τον Trulli εννοω κιολας οτι ειναι αχρηστος η οτι εγω οδηγω καλυτερα απτον δευτερο?

 

Όχι, αλλά μην ξεχνάμε και τον Lewis ;D ;D ;D ;D ;D ;D 8) (παρεμπιπτόντως, εγώ ΟΝΤΩΣ οδηγώ καλύτερα απ'τον Trulli :P :P :P :P :P ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη εγω που θεωρω καλυτερο οδηγο τον Kimi Räikkönen απο τον Trulli εννοω κιολας οτι ειναι αχρηστος η οτι εγω οδηγω καλυτερα απτον δευτερο?

 

Όχι, αλλά μην ξεχνάμε και τον Lewis ;D ;D ;D ;D ;D ;D 8) (παρεμπιπτόντως, εγώ ΟΝΤΩΣ οδηγώ καλύτερα απ'τον Trulli :P :P :P :P :P ;D)

Mετά τον Ayrton to xάος.....  :'( :'(
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κιθαριστες που παιζουν σαν.....κιθριστες ειναι πολλοι και ολοι ...καλοι

 

κιθαριστες ομως που παιζουν σαν μουσικοι ειναι λιγοι οπως

 

WES MONTOGOMERY

FRANK ZAPPA

GEORGE BENSON

GRANT GREEN

T BONE WALKER

MUDDY WATERS

KEITH RICHARDS

FRANK MARINO

ROBIN TROWER

J. HENDRIX ......ETC ETC ETC

 

 

και ναι λοιπον συμφωνω οτι οποιος αφηνε το σημαδι του στην ιστορια ενος οργανου ΝΑΙ και παλι ΝΑΙ να μπαινει στο πανθεον των καλυτερων

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

WES MONTOGOMERY

FRANK ZAPPA

GEORGE BENSON

GRANT GREEN

T BONE WALKER

MUDDY WATERS

KEITH RICHARDS

FRANK MARINO

ROBIN TROWER

J. HENDRIX ......ETC ETC ETC

 

 

σωστος! περα απο George benson που ειναι αρκετα γλυκαναλατος για μενα κ τον Grant Green Που δεν γνωριζω! (προτεινε τπτ να ακουσω!)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου