Προς το περιεχόμενο

Guitar hero


whiteNoise

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω αν έχει ξανααφερθεί αλλά θα πω και τον Ace Frehley. Εκεί που οι υπόλοιποι 2 χάνονταν στα Live αυτός διατηρούσε ισορροπίες' date=' δίνοντας παράλληλα και το δικό του show! Τρομερός!![/quote']

 

Τώρα αν σου πω οτι κοιμάσαι και δεν διαβάζεις τα ποστ των συνφορουμιτών σου θα τιμωρηθώ;; :lol: :lol: :wink: :D

 

Για δες πιο πάνω :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 412
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλά απαράδεκτον για πράκτορες! Και είναι και στην ίδια σελίδα τρομάρα μου!

Αναμένω τιμωρία :lol: :lol: :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι Janick Gers εννουσα :wink: Για μενα ο ανθρωπος σημαινει πολλα. τι να σας πω το στυλ που παιζει ολα μ' αρεσουν σε αυτον :twisted: :twisted:

 

Τώρα αν πω ότι εμένα μου θυμίζει πίθηκο με όλα αυτά τα χοροπηδητά που κάνει στην σκηνή θα τιμωρηθώ; :D :D

 

Οχι και πιθηκος ρε συ... :lol: Ειπαμε ο ανθρωπος εκφραζεται καπως εξωγηινα αλλα σκεψου οτι σαν επιρροες ειχε τους Jeff Beck και Jimi Hendrix!

 

 

Δεν ξέρω αν έχει ξανααφερθεί αλλά θα πω και τον Ace Frehley. Εκεί που οι υπόλοιποι 2 χάνονταν στα Live αυτός διατηρούσε ισορροπίες' date=' δίνοντας παράλληλα και το δικό του show! Τρομερός!![/quote']

 

Αλλους 2 εννοεις Stanley και Simmons?

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έχω ως πρότυπο τον jimmy αλλά δεν κόβω ζεμπεκιές αγκαλιά με μια κιθάρα!!! :lol: :lol: :lol: Πάντως καλός κιθαρίστας είναι αλλά όχι και guitar hero!

 

Ναι αυτούς τους 2 εννοώ. Ευτυχώς οι drummer δεν μπορούν να κουνηθούν μπρος πίσω (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων). Τουλάχιστον όχι ακόμα :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έχω ως πρότυπο τον jimmy αλλά δεν κόβω ζεμπεκιές αγκαλιά με μια κιθάρα!!! :lol: :lol: :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :mrgreen:

 

 

Πάντως καλός κιθαρίστας είναι αλλά όχι και guitar hero!:

 

 

Εννοειται οχι guitar hero απλως τον ανεφερα οτι μου αρεσει εμενα !!!

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς οι drummer δεν μπορούν να κουνηθούν μπρος πίσω (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων).

 

Nαι αλλα μπορουν να κουνηθουν...Πανω - Κατω! :lol: :lol: :lol: :lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, συγγνώμη αλλά διεκδικώ την πρωτιά του Ace Frehley (και ως επισκέπτης) Απλά βάλτε στην αναζήτηση τον όρο frehley :lol:

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά' date=' συγγνώμη αλλά διεκδικώ την πρωτιά του Ace Frehley (και ως επισκέπτης) Απλά βάλτε στην αναζήτηση τον όρο frehley :lol:[/quote']

 

Σε αλλο thread!!! :lol: εδω ειχαμε φτασει στις 19 σελιδες και πουθενα ο Spaceman :wink: :lol:

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου