Προς το περιεχόμενο

Ηχος vs Μελωδια


marooned

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, αν προσέξετε όταν κινείστε στις σελίδες του Noiz από την αρχική μεχρι και την τελευταία αγγελία, πάνω πάνω υπάρχει ένα banner... Εκει γράφει Νoiz (με μεγάλα γράμματα) που είναι το όνομα του χώρου, και από κάτω ακριβώς από το Noiz γράφει "music technology online", που περιγράφει το αντικείμενο με το οποίο σχετίζεται ο εν λόγω χώρος...

Επειδή βέβαια, όπως ξέρουμε και συμφωνούμε όλοι πιστεύω, μουσική δεν είναι μόνο μαγνήτες, καλώδια, πλήκτρα, μπαγκέτες και μικρόφωνα, υπάρχουν και κάποια θέματα γενικότερα αλλά περιορισμένα στις κατάλληλες ενότητες. Το βασικό αντικείμενο του Noiz πιστεύω ότι περιγράφεται επαρκώς στο σηματάκι πανω πανω... ;)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ουτε ψευτικο ουτε φτιαχτο ηταν απλα το quotation εγινε απο αλλο ποστ και οχι απο το δικο σου ......(αν και η ΟΥΣΙΑ αυτου που γραφεις ειναι η ιδια και με το "λαθος" quotation που εκανε το μελλος απο το οποιο εγω το πηρα αλλα και με το αρχικο σου ποστ)

 

Εισαι εκτος θεματος απο τι στιγμη που ΚΡΙΝΕΙΣ την ΒΑΣΙΚΗ "ασχολια" του φορουμ δηλ.τη μουσικη ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (δηλ.το GEAR)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρες quote από άλλον για να κρίνεις εμένα...;

 

ΟΚ, θα κάνω quote τον πολιτικό λόγο του Hitler και θα σε κατηγορήσω για ναζιστή...!!!

 

Για να τελειώνουμε, επειδή κουράστηκα να απολογούμαι λες και αμάρτησα, συμφώνησα με το αρχικό σχόλιο του χρήστη lambrosgg (τον οποίον αν κατάλαβα καλά, έχετε αποκυρήξει, όπως και όποιον κάνει το λάθος να συμφωνήσει μαζί του)

 

Δεν έθιξα κανέναν, είπα την γνώμη μου, δεν καταλαβαίνω γιατί δινετε τόση έκταση...

EAVY METAL IS THE LAW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρες quote από άλλον για να κρίνεις εμένα.

 

εγω το QUOTE εκρινα οχι αυτον που το ειχε γραψει (δεν εκανα καν τον κοπο να ψαξω και τις..... 359 σελιδες για να δω πως το ειχες αρχικα γραψει) οποτε χαλαρωσε δεν εκρινα εσενα αλλα ενα quote (δεν ειχα δει καν το Original λοιπον)

 

Ομως σου ΞΑΝΑλεω οτι στην ΟΥΣΙΑ και τα ΔΥΟ δηλ.και το "ψευτικο" quote αλλα και το "αληθινο" τα ΙΔΙΑ λενε.......δηλ. κριτικαρουν την υπαρξη του φορουμ αυτου μια και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι ασχολουμαστε περισσοτερο με το GEAR παρα με ΑΥΤΑ που παιζουμε εδω μεσα (μια και ελαχιστοι γνωριζουν ΤΙ παιζουν οι αλλοι.....)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω ξαναπει και δεν μου αρεσει να επαναλαμβανομαι...αλλα το παν δεν ειναι ουτε ο ηχος ουτε η μελωδια...

 

αλλα το ΣΤΥΛ ! ! ! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

www.LowerCut.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβαίνω γιατί δινετε τόση έκταση...

 

σκεψου λιγο παραπανω και ισως καταλαβεις

Πλάκωσαν όλοι οι Keepers τωρα...?

 

Παιδια μην βαράτε.

EAVY METAL IS THE LAW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβαίνω γιατί δινετε τόση έκταση...

 

σκεψου λιγο παραπανω και ισως καταλαβεις

Πλάκωσαν όλοι οι Keepers τωρα...?

 

Παιδια μην βαράτε.

 

ρε ξεκολα με τις ταμπελες... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έθιξα κανέναν' date=' είπα την γνώμη μου, δεν καταλαβαίνω γιατί δινετε τόση έκταση...[/quote']

 

Σε ποιο σημείο ακριβώς υποστήριξα ότι είμαι εκπληκτικός παίκτης και τις λοιπες αηδίες που λες...!!!

 

.....

 

Οποιος έχει την μύγα μυγιάζεται.!!!

 

Ώπα' date=' αυτή είναι προσωπική επίθεση... "Αηδίες" και φέρ'τη μύγα πίσω κλπ...[/quote']

 

Προφανώς άλλη άποψη έχει ο bloody_sunday...

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου