Προς το περιεχόμενο

Ηχος vs Μελωδια


marooned

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εδώ μέσα πιο πολύ ασχολούνται με "τι κιθάρες έχεις' date=' τι κιθάρα θα πάρεις, τι κιθάρες έχεις παίξει, τί ξέρεις από κιθάρες (που συνεπάγεται να έχεις παίξει)" και λιγότερο με το τί παίζουμε σε αυτές.[/quote']

 

+1

 

Πράγμα καλό από τη στιγμή που κάποιος ζητάει μια δεύτερη γνώμη πάνω σε θέμα εξοπλισμού... Γενικότερα, πάλι, όχι..

 

Όσο για το φλέγον ζήτημα, μπορεί το εργαλείο να κάνει τον μάστορα, αλλά αν δεν το κατέχεις το όργανο, όσες Fender και να αγοράσεις, πάλι μέτριος θα είσαι...

EAVY METAL IS THE LAW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ μέσα πιο πολύ ασχολούνται με "τι κιθάρες έχεις' date=' τι κιθάρα θα πάρεις, τι κιθάρες έχεις παίξει, τί ξέρεις από κιθάρες (που συνεπάγεται να έχεις παίξει)" και λιγότερο με το τί παίζουμε σε αυτές.[/quote']

 

+1

 

Πράγμα καλό από τη στιγμή που κάποιος ζητάει μια δεύτερη γνώμη πάνω σε θέμα εξοπλισμού... Γενικότερα, πάλι, όχι..

 

Όσο για το φλέγον ζήτημα, μπορεί το εργαλείο να κάνει τον μάστορα, αλλά αν δεν το κατέχεις το όργανο, όσες Fender και να αγοράσεις, πάλι μέτριος θα είσαι...

Ενώ εσείς παιδιά μου είστε τόσο εκπληκτικοί παίχτες που δεν έχετε ανάγκη τους εξοπλισμούς και λοιπές αηδίες ε; Και τόσο σίγουροι ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι εδώ μέσα που όχι απλά το κατέχουν το άθλημα αλλά το σκίζουν κανονικά... :roll:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τόσο σίγουροι ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι εδώ μέσα που όχι απλά το κατέχουν το άθλημα αλλά το σκίζουν κανονικά... :roll:

 

Εγώ πάντως το σκίζω ! Αργκ! :twisted:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τόσο σίγουροι ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι εδώ μέσα που όχι απλά το κατέχουν το άθλημα αλλά το σκίζουν κανονικά... :roll:

 

Εγώ πάντως το σκίζω ! Αργκ! :twisted:

 

Καλά εσύ τα σκίζεις όλα... Από αθλήματα μέχρι μεγάφωνα! :lol: :lol: :lol:

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ' date='ετσι ειμαι εγώ! Τα σκίζω όλα! Με διακατέχει μια γαματοσύνη βρε παιδί μου..:lol::lol:[/quote']

 

kangaroo-laying5.jpg

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On topic είμαι, o Tony Northrap είναι γνωστός "κουρδισμένος" πολέμιος των μονοπήνιων βζζζζζζζζζζζζζζζζζ και της κιθαριστικής μας ξιπασιάς. Παλιόπαιδα, μόνο για να μας πείτε με τί παίζετε ποστάρετε... :lol: :lol:

 

Συμπτωματικά ο Tony Νorthrap στον λιγοστό ελεύθερο χρόνο του φωτογραφίζει καγκουρώ. Απρόσμενα, στη φωτό που παρέθεσα ποζάρει ο Μητσάκος aka Pastelius.

 

 

 

 

 

P.S: There ain't no mic'o'phones...there ain't no shhhit...there ain't no nothing...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου