Προς το περιεχόμενο

Παλιες οθονες, Παλιά PC, Που τα δινεις για ανακύκλωση?


Alex-is

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...εδώ παρατάνε τα αυτοκίνητα στα πεζοδρόμια και βαριέσαι να τα βλέπεις....μπαταρίες πάνε στις χωματερές μαζί με κανονικά σκουπίδια και απόβλητα νοσοκομείων....ρίχνουμε ότι σκατά σε υγρή μορφή στην αποχετεύση....δεν μας έχουν ακόμη βάλει στους κάδους του δήμου διαφορετικό κάδο για ανακυκλώσιμα και μή.....στην επαρχία αρκετά συνεργέια αυτοκινήτων θερμαίνονται το χειμώνα καίγοντας βαλβολίνες και τα παλιόλαδα....στην Αττική δεκάδες ρυπογόνες βιομηχανίες κλείνουν το βράδυ το μετακαυστήρα για οικονομία...χιλιάδες μαλακίες.....αν υπάρχει κάτι για την απορία σου και λειτουργέι,θέλω να το μάθω κι εγώ...ναι,γκρινιάζω,μα αν υπάρχει κάτι είμαι υπέρ...ειλικρινά :cry:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα αν τα αφήσεις στη γωνία στα σκουπίδια έξω από το σπίτι σου, θα περάσει ο Κόπερφιλντ και θα τα εξαφανίσει σίγουρα. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tί του λέτε ρε παιδιά του ανθρώπου??:lol:

Κουτί για πεταλιέρα..χαχα!Όχι κι άσχμη ιδέα όμως..Είναι πολύ καλό που έχει μια ευαισθησία προς το περιβάλλον.:wink:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου