Προς το περιεχόμενο

Alesis M1 Active MK2


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!Τι έχετε να πείτε για αυτά τα μόνιτορ ηχεία?Επειδή τελείωσαν τα tascam vl-x5 και λέω να πάρω τα alesis.

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν αναφερθεί και αυτά και άλλες μάρκες στην κατηγορία.Ψάξε θα βρείς πόλλα πράγματα να διαβάσεις.

 

Πρίν αγοράσεις πήγαινε σε μαγαζί και κάνε και ένα τέστ ντράιβ με δικά σου τραγούδια τα οποία ξέρεις καλά για να δείς τον ήχο τους.

 

Ότι παραπάνω κι αν ακουσεις και διαβάσεις όμως το δικό σου το αυτί δεν θα το συμπληρώσει κανείς και τπτ αυτό είναι σίγουρο.

 

Α! Τα τάσκαμ τελείωσαν στον Θωμά μπορείς να τα βρείς αλλού απλά δεν θα έχουν την τιμή του Θωμά.Κάπου τα είδα αγγλία με 220 ευρά+μεταφορικά.Δηλαδή 20 ευρώ παραπάνω απο την προσφορα του γερμανου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ!Ξέρεις μήπως τον αντιπρόσωπο της alesis στην Ελλάδα?

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα βγαλει η tascam καινουρια μονιτορς-αντικαταστατες των παλιοτερων πετυχημενων?

 

στο site της παντως δεν εχει καμια καινουρια πληροφορια , ουτε και λεει ομως οτι καταργει τα παλια.... :roll:

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα alesis τα έχω εγώ. Είναι πάρα πολυ καλά ηχεία. Δεν έχω δοκιμάσει άλλα βέβαια, αλλα ποτέ δεν μου έκανε κανεις παράπονο για ήχο που έχω φτιάξει με αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου