Προς το περιεχόμενο

Σε τι ηλικία πηρατε το πρωτο συνθ, τηπρωτη κιθάρα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Από τα 12 που πήρα την πρώτη μου κλασσική ,αλλά GAS με έπιασε πριν απο κανα 2-3 χρόνια.(δλδ όσο ήμουν γυμνάσιο η μόνη κιθαριστική αγορά που έκανα σε 3 χρόνια ήταν 5 σετ χορδές και ένα διαπασών.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 13 μου χάρισαν το πρώτο μου μπάσο!G.A.S. δε με έπιασε ποτέ!Ευτυχώς! :) :lol: :lol: Έχω το jazz bass απο το 2000, έτσι με τη χιλετηρίδα :lol: :lol: :lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ άρχισα πιο μεγάλος.. Στα 19 πήρα την πρώτη κιθάρα με την ασθένεια του GAS να με πιάνει μεσα στην πρώτη-δεύτερη εβδομάδα... Συγκρατιόμουν πάντως. ;)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω απάντηση απο τους μεγαλύτερους του forum "G.A.S. με έπιασε το 92..Μόνο ήταν από τα GAS που μυρίζουν..." :lol::lol::lol:LOOOOL :lol::lol::lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέμπτη δημοτικού (κάπου στα 10 δηλαδή) πήρα το πρώτο μου αρμόνιο Yamaha PSR για να μπορώ να μελετάω στο σπίτι το homework του ωδείου. Το GAS άρχισε κάπου στην πρώτη Λυκείου, όταν μπλέξαμε για τα καλά με τα συγκροτήματα και τις συναυλίες... 8)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου