Προς το περιεχόμενο

POD XT


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτή τη στιγμή το μηχανηματάκι είναι στα χέρια των τεχνικών του νάκα,όταν βγάλω άκρη τι συνέβη θα postάρω(sic),ενημερωτικά η έπίσκεψη στο service του Νάκα εφόσον τους αφήσεις το προς επισκευή "εργαλείο" σου σημαίνει αυτόματα και 35 euros...αν φυσικά δεν σε καλύπτει η εγγύηση

Μεσα στην εβδομάδα φαντάζομαι θα έχω νέα

(εγώ να σας πω την αλήθεια υποψιάζομαι και ελπίζω ότι έχει χαλάσει ο διακόπτης τροφοδοσίας on-off πότε δεν μου φάνηκε σοι)

Cheers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Λοιπόν επανέρχομαι για να αποκαταστήσω ανθρώπους και υπολήψεις.....

Σύντομο ιστορικό...

Πριν 1,5 περίπου μήνα το pod xt μου τα έφτυσε (έσβησε χωρίς να ξανα-ανοίξει ποτέ),χωρίς κανένα προφανή λόγο

Χωρίς να είμαι εντός εγγύησης και χωρίς να έχω καν αγοράσει το μηχάνημα από το Νάκα απευθύνθηκα στο service του.

Τους το πήγα στις 28/9 προπληρώνοντας 35 ευρώ και ανέλπιστα σήμερα(αφού επικοινώνησα εγώ με το service-δεν με πήραν ούτε ένα τηλέφωνο) ενημερώνομαι ότι έχει φτιαχτεί(πληρωμή=επιπλέον 5 ευρω καλό αυτό),είχε ένα προβληματάκι λέει στην πλακέτα...

anyway

Ολα ωραία και καλά λοιπόν,αλλά:

τόσο μεγάλη εταιρία και δεν με πήραν ένα τηλέφωνο ότι έχει φτιαχτεί εδώ και μια εβδομάδα;(εγώ θα τους πήρα καμμιά 100ριά φορές)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου