Προς το περιεχόμενο

Πωλητές μουσικων καταστημάτων γιατί τους μισου_


konio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελετε να ξεσπασετε για τους πωλητες στα μουσικα καταστηματα που σας την εχουνε δωσει????? ηρθε η ωρα.....

αναφερετε αυτους τους πωλητες, τον λογο που δεν θελετε να πατησετε το ποδι σας στο καταστηματου και οτι αλλο σας την σπαει πανω του.......

 

 

Ας αρχισω.... Τον λένε ************ και εχει ενα αθλιο μαγαζακι στην Δραμα.....για τιμες ας μην το συζητησουμε... 100, 200 πολλες φορες και 300 € πανω απ τις κανονικες τιμες τα προϊοντα του.... ....  κατι που πρεπει να προσεχετε πολυ ειναι το οτι θα σας ταραξει στο ψεμα και οτι εξηπυρετηση σωστη δεν θα δειτε... λοιπον αμα ερθετε Δραμα μην τον προτιμησετε. (το λεω εκ πειρας.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Αχ μωρέ konio....

Αυτό δεν είναι θεμα συζήτησης με τον τρόπο που το έθεσες.

Άντε σβήσε τουλάχιστον τα στοιχεία του ανθρώπου που "κράζεις" για να μην το διαβάσει και στενοχωρηθεί.

Τι περιμένεις από αυτό το thread?

Να έρθουν ο ένας μετά τον άλλον και να γράφουν "O A είναι απατεώνας, ο Β είναι λαμόγιο κλπ"?

Και τι θαβγεί από αυτό? Κάτι θετικό?

Διόρθωσε το post σου please....  :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχηγέ, τελευταία όλο κράζεις κόσμο και κινδυνεύεις να γίνεις η ...Χριστίνα Λαμπίρη του Noiz ::) ::). Πρώτα μουσικούς και μετά μαγαζάτορες. Επειδή τέτοιου είδους θέματα είναι υποκειμενικά και θίγουν κόσμο, συνιστώ αυτοσυγκράτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελετε να ξεσπασετε για τους πωλητες στα μουσικα καταστηματα που σας την εχουνε δωσει????? ηρθε η ωρα.....

αναφερετε αυτους τους πωλητες, τον λογο που δεν θελετε να πατησετε το ποδι σας στο καταστηματου και οτι αλλο σας την σπαει πανω του.......

 

 

Ας αρχισω.... Τον λένε ************ και εχει ενα αθλιο μαγαζακι στην Δραμα.....για τιμες ας μην το συζητησουμε... 100, 200 πολλες φορες και 300 € πανω απ τις κανονικες τιμες τα προϊοντα του.... ....  κατι που πρεπει να προσεχετε πολυ ειναι το οτι θα σας ταραξει στο ψεμα και οτι εξηπυρετηση σωστη δεν θα δειτε... λοιπον αμα ερθετε Δραμα μην τον προτιμησετε. (το λεω εκ πειρας.)

 

Oι καταγγελίες πρέπει να γίνονται επώνυμα και όχι πίσω από την οθόνη του υπολογιστή και με την ανωνυμία που παρέχει ένα forum. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ******* παίζει πολύ ωραίο κλαρίνο και να μην το πιάνεις στο στόμα σου...

 

 

Δεν μου επιτρεπετε βεβαια να αναφερω στο site πιο κλαρινο παιζει καλα ο τυπος.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχηγέ, τελευταία όλο κράζεις κόσμο και κινδυνεύεις να γίνεις η ...Χριστίνα Λαμπίρη του Noiz ::) ::). Πρώτα μουσικούς και μετά μαγαζάτορες. Επειδή τέτοιου είδους θέματα είναι υποκειμενικά και θίγουν κόσμο, συνιστώ αυτοσυγκράτηση.

 

δυσκολη ειναι η αυτοσυγκρατηση με τεοιους ανθρωπους που κυκλοφορουν.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσωπικά ανά πάσα στιγμή θα έγραφα ενυπόγραφα την εμπειρία μου από οποιοδήποτε κατάστημα με μουσικά είδη, θετική ή αρνητική. Όχι σε φάση κραξίματος. Νομίζω όμως είναι δικαίωμά μας το να πούμε ενυπόγραφα την αντιμετώπιση που είχαμε σε κάποιο μαγαζί. Πάντως σε κάθε περίπτωση νομίζω καλό θα είναι να γράφουμε απλώς τα γεγονότα, και σίγουρα όχι χαρακτηρισμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ******* παίζει πολύ ωραίο κλαρίνο και να μην το πιάνεις στο στόμα σου...

 

 

Δεν μου επιτρεπετε βεβαια να αναφερω στο site πιο κλαρινο παιζει καλα ο τυπος.... ;)

 

 

Το παραδοσιακό το κλαρίνο που έχουμε στη Μάδρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου