Προς το περιεχόμενο

epiphone les paul bass +κλιπ


sotoman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

νομιζω οτι το riff που ακουγεται είναι το rape me απο nirvana... αλλα μπορεί να λεω και βλακείες...

 

;)

 

Εξού και το σχόλιο του harilatron

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Χρόνια είχε να το πάρει τ' αυτί μου, αλλά αμέσως με έβαλε σε σκέψεις για το πως φέρθηκε ο sotoman στο κιθαρόνι.  :)

 

 

Sotoman, βγάλε το κράνος και ανέβασε photos.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον οι φωτο ειναι απο κινητο φίλου...

 

μαζι με την τελε μου:

dsc00027at0.th.jpg

εχω ξυλωσει ηλεκτρικα και εχω βαλει κατευθειαν στην εξοδο τους δυο humbuckers σε σειρα για extreme καταστασεις...

dsc00023yg1.th.jpg

dsc00026gk2.th.jpg

 

 

στις φωτο φαινεται να εχεις τρελο αξιον αλλα τωρα το εχω ριξει αρκετα.

dsc00022hu4.th.jpg

η μι ήταν υπερβολικα χοντρη για να περασει απο την γεφυρα και την εχω δεσει με μια .042 νομιζω που ειχα πεταμενη γυρω γυρω. στεκεται παντως.

dsc000211jk6.th.jpg

 

τέλος το ιδιο εχω κανει και στο κλειδι της μί όπου δεν χωρούσε και την εχω ενωσει με μια .042 νομίζω. στις αλλες δύο χορδες απλα τις ξετυλιξα λιγο και μπηκαν μια χαρα

 

dsc00025cl8.th.jpg

 

 

τωρα το απογευμα της εκανα ενα πολυ πρχειρο σεταπ και παιζει ΤΕΛΕΙΑ!!

 

σημειώσεις:

 

1)το nut ειναι σπασμενο απο παλια. ειχα βαλει λιγο στοκο που ειχα για μοντελισμό αλλα εφυγε.

2) οι χορδες πατανε μια χαρα στο nut αλλα οχι καλα στα αυλακια της γεφυρας, αλλα δεν βαριεσαι, αφου παιζει...

3)αυτα που γραφει γυρω γυρω ειναι she said, i know what its like to be dead κλπ κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα! Βραβειο πατέντας από εμένα! ;) Εγώ πάντως θα φορούσα την μάσκα που δίνει ποιο πάνω ο harilatron, για καλό και για κακό!  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Φόρα κράνος όταν παίζεις! Πραγματικά το εννοώ... Εχω δει πολλά και διαφορα καφρισμένα όργανα. Η Epi σου μαζί με ένα μπάσσο Yamaha BB που έφαγε μετατροπή σε τζουρά είναι τα δύο top! Respect!!

happy0159.gif

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου