Προς το περιεχόμενο

Ενα κλιπάκι με Cornford MK50 καί MUSICMAN Silhouette Special


barzucci

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους ένα καθαρά δικό μου κλιπάκι σας παρακαλώ Θάψτε ανελεητα ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Cornford MK50 καί MUSICMAN Silhouette Special

 

Περιμένω σχόλια

:'( :'( :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλε και στίχους είναι πολύ ευχάριστο το κλιπάκι. Για κάποιο λόγο μου ήρθε στο μυαλό η φάτσα του καρβέλα ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να μαι τυχερος και να κανω καριερα στην Ελλαδα σαν συνθετης μεγαλων pop επιτυχιων?  ;D ;D ;D ;D ;D hahahaha

Παντως μερικες φορες προτιμω αυτο το στυλ παρα να ακουω κιθαρες να βαρανε στα 400 bpm!!!! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλε και στίχους είναι πολύ ευχάριστο το κλιπάκι. Για κάποιο λόγο μου ήρθε στο μυαλό η φάτσα του καρβέλα ;D ;D ;D

 

+1 χαχα, ναι όντως, μου άρεσε το κλιπάκι αλλά κάποια σημεία όντως θα μπορούσαν να είχαν γραφτεί από αυτόν τον μεγάλο!!!!!!!! μουσικοσυνθέτη ;D, τώρα αυτό δε ξέρω κάτα πόσο έίναι θετικό....στα lead μου άρεσε ο ήχος σου!

 

να σε ρωτήσω κάτι barzucci, πως σου φαίνεται η συγκεκριμμένη κιθάρα? οι μαγνήτες είναι οι στοκ? πριν κάποια χρόνια είχα ενδιαφερθεί για την απόκτησή της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο , όντως ο ήχος παραπέμπει σε παλιότερες δεκαετίες κάτι που προσωπικά εμένα μου αρέσει ιδιαίτερα.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να μαι τυχερος και να κανω καριερα στην Ελλαδα σαν συνθετης μεγαλων pop επιτυχιων?  ;D ;D ;D ;D ;D hahahaha

Παντως μερικες φορες προτιμω αυτο το στυλ παρα να ακουω κιθαρες να βαρανε στα 400 bpm!!!! 8)

 

πιασιαρικο ...πολυ ωραιο ....μπραβο και εγω προτιμω τετοια παρα τα αλλα που ειπες...και ο ηχος πολυ ωραιος και το σολο σου ...μπραβο και παλι

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου