Προς το περιεχόμενο

Τι θα σας φέρει ο Αϊ Βασίλης;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.musiciansfriend.com/product/Fender-Pro-Junior-Combo-Amp?sku=480861

Eίναι limited edition και ονομάζεται White Lightning. Πρέπει να'χει και σπέσιαλ Celestion μεγάφωνο, όχι το στοκ της Φέντερ. Επίσης υπάρχουν (για όποιον τυχερό τους βρει, αν και τώρα δεν σπανίζουν ιδιαίτερα αλλά σε λίγο καιρό θα'ναι άφαντοι) και οι κόκκινοι Texas Red.

 

Αυτά τα δυο σπέσιαλ χρώματα (και τα δυο τα'χω δει από κοντά, το κόκκινο ειδικά είναι λουκούμι - ό,τι πρέπει για φανατικούς των W. Stripes) υπάρχουν και στους Hot Rod Deluxe.

Eίναι limited edition και ονομάζεται White Lightning. Πρέπει να'χει και σπέσιαλ Celestion μεγάφωνο, όχι το στοκ της Φέντερ. Επίσης υπάρχουν (για όποιον τυχερό τους βρει, αν και τώρα δεν σπανίζουν ιδιαίτερα αλλά σε λίγο καιρό θα'ναι άφαντοι) και οι κόκκινοι Texas Red.

 

Αυτά τα δυο σπέσιαλ χρώματα (και τα δυο τα'χω δει από κοντά, το κόκκινο ειδικά είναι λουκούμι - ό,τι πρέπει για φανατικούς των W. Stripes) υπάρχουν και στους Hot Rod Deluxe.

 

http://www.musiciansfriend.com/product/Fender-Pro-Junior-Combo-Amp?sku=480861

 

blonde γραφει sto site  και μαλλον δεν ειναι limited edition . μακαρι να εχει καλυτερο μεγαφωο . θα το δουμε οταν ερθει. ο superfunk τι αλλαγη μεγαφωνου προτεινε στον pro junior? θυμαται κανεις? (ο ιδιος ? :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τελικά όσο και αν προσπάθησα μου έριξε άκυρο και δεν θα μου στείλει τη βυζαρού playmate με τον Krank και την Εpiphone που αλλάζει χρώματα (βλ. σελ. 3).  >:(

Ειπε όμως ότι αν είμαι καλό και συγκρατημένο παιδί μέχρι τα χριστούγεννα θα το σκεφτεί να μου φέρει (στο κεφαλι) αυτήν....

 

beast_it.jpg

 

ή αυτήν....

 

v_it.jpg

 

Ποια να του πώ?  ???

Πάντως του χρόνου θα προσπαθήσω να είμαι πιο καλός μπας και έχει ξεμείνει η playmate στο ράφι...  ::)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι την beast!!!! Άκου τον τελειωμένο με τις bcrich και δε θα χάσεις. Είναι μακράν οι πλέον άβολες-άθλιες κιθάρες, πίστεψέ με. Τη γούσταρα τρελά, αλλά έπαιξα με το μπάσο beast 1 κολλητού μου και στράβωσα με την 1η επαφή. Όταν τη δοκίμασα και σε κιθάρα, έβαλα τα κλάματα. Πολύ φωνή, κακό και σκέτη μπούρδα. Τράβα για τη V και άποψή μου είναι να κοπανήσεις κάποιο 7χορδο (όπως έκανα με τη warlock).

 

Πάντως θα σε προειδοποιήσω για κάτι. Στην αρχή οι μαγνήτες θα σου φανούν άψυχοι, αλλά αν ακούσεις για λίγο καιρό τον bridge, θα δεις ότι βγάζει από μόνος του μπλακάδικο ήχο, που δεν ξέρω πόσο θα σε καλύψει αυτό, καθώς είσαι καφροντεθάς εσύ. Εγώ πάντως εντός των επομένων ημερών (αναλόγως τι τελικά θα γίνει με τα τασκαμ), πάω για αλλαγή, καθώς πιο τιποτένιο μπλακάδικο ήχο, από τον bridge μαγνήτη της squier51 δεν έχω ξαναματακούσει, οπότε η δικιά μου bcrich θα πάει για πιο βαρυκαφρολέ καταστάσεις  ;)

 

 

Πάντως να σου προτείνω κάποιες άλλες από αυτές τις 2;

 

mockingbird_st.jpg

bich_exotic_sm.jpg

Αλλιώς την υπερκλασική, αλλά απίστευτη warbeast_wmd.jpg

Απ' ότι είδες έχουν τους Rockfield μαγνήτες, καθώς είναι τρομεροί και δε θα χρειαστούν αλλαγή. Το θέμα είναι που θα τις βρεις, αν και οι απλές είναι και αυτές καλές.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα το Σάββατο στον ντορεμι και έπαιξα για λίγο με την beast και πράγματι δεν ήταν και ότι πιο βολικό, μου κάρφωνε το μπούτι άσχημα. Τη mockingbird με τα πολλά μπλιμπλίκια θα τη φέρει μεσα στις γιορτές, την bich δεν την έχει και ούτε θα τη φέρει (όπως και καμία άλλη της σειράς exotic, πλήν της assassin) και τέλος την warbeast την έχει ήδη εκεί. Το παράδοξο είναι ότι τις έχει και σε καλές τιμές, σαν του θόμαν.

 

Το ερχόμενο Σάββατο λέω να ξαναπάω να δω και τη warbeast. Αν ψήνεσαι κανονίζουμε να πάμε παρέα.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ερχόμενο Σάββατο λέω να ξαναπάω να δω και τη warbeast. Αν ψήνεσαι κανονίζουμε να πάμε παρέα.

 

Ναι αμέ μέσα. Πάντως αξίζει να περιμένεις να δεις και τη mockingbird και μετά να προχωρήσεις στην αγορά.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα ο αι βασιλακος μου εφερε λιγο πιο νωρις(επειδη λεει δεν θα προλαβαινε μετα εχει να παει και προς αμερικη)το playstation 3 60GIGA με δωρο δευτερο joystick και 2 παιχνιδακια...α!και 2 πεταλακια..το zendrive και το xotic bb preamp... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ερχόμενο Σάββατο λέω να ξαναπάω να δω και τη warbeast. Αν ψήνεσαι κανονίζουμε να πάμε παρέα.

 

Ναι αμέ μέσα. Πάντως αξίζει να περιμένεις να δεις και τη mockingbird και μετά να προχωρήσεις στην αγορά.

 

+1 για τη mockinbird st. Και γω ψηνόμουν παλιότερα αλλά έχω πήξει στα κιθαρόνια δεν χωράνε άλλες στο σπίτι μου  :o

 

Παιδιά αν γουστάρετε και άλλους στην παρέα ρίξτε σήμα  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mechmg93 τρελό κιθαρέτο ρε συ αυτό.Δώρο με κανα quake 5 ή doom 4 το δίνουν?Άντε και κανενα unreal tournament.

 

Ποιοτικό σκεπάρνι φάινεται με φωσφορούχα πρασινούλια.Νότα και κεφάλι(headshot).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου