Προς το περιεχόμενο

Τι θα σας φέρει ο Αϊ Βασίλης;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Καλά σε είχα κόψει εγώ ότι ετοιμαζόσουν να γίνεις ψηλός ξανθός σχιστομάτης. Ρε, πολλή πέραση οι Hagstrom! Να φανταστείς, είμαι τώρα σε μία ελβετική κωμόπολη και στο τοπικό μαγαζί μουσικών οργάνων έχει περισσότερες Hagstrom από Fender! :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θεϊλα τα κιθαρόνια ρε με design που διαφέρει και αρκετα απο τις άλλες και νομίζω έχει και αρκετά καλό hardware.Απο τη φωτογραφία μου φαίνεται ότι αυτή έχει και σιδερένιο nut ή τουλάχιστον σκούρο πλαστικό.Κάτι που με χαλάει απο τις φωτό είναι ι βλακεία που φτιάχνεις το ύψος των χορδων και το intonation.Μου φαίνεται καφέ αλλά τα φαινόμενα μπορεί και να απατούν, θα δείξει όταν λυθεί το πρόβλημα με την τράπεζα.Ακόμα δεν έγινε δεκτή η παραγγελία μου γμτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα πιατο γουρουνόπουλο, μελομακάρονα και βασιλόπιτα σο κοκαλιάρικο κορίτσι της προηγούμενης σελίδας!

Εγώ θέλω ο Αγιος Βασίλης να μου φέρει αυτήν (με ότι κουβαλάει μαζί της). ;D ;D ;D

 

bggirls35.jpg

bggirls13.jpgbggirls14.jpg

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα προσωπικά δε θα μου φέρει τίποτα,  ;D αλλά στην κόρη μου θα φέρει αυτή:  ;)

 

600_600_0_0_0c25_0c33.jpg

 

Πως την κόβετε;

 

Wasted έγραψες. Δεν την έχω ξαναγράψει την έκφραση γιατί μου τη δίνει ιδιαίτερα, αλλά εδώ σου έρχεται κουτί. Φοβερή ιδέα. Kαι ο 'Αι Βασίλης ας σου φέρει ένα χαμόγελο που να είναι το καλύτερο δώρο!!

 

 

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000...

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Άη-Βασίλης κι εγώ μετράμε τα λεφτά εδώ και μήνες κι όλο λειψά τα βρίσκουμε. ;D

 

...σκεφτόμαστε πάντως ότι ένας λαμπάτος combo όλο και κάπου θα χρησίμευε... ::)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ επειδή τα βαρέθηκα όλα είπα να το ρίξω λίγο έξω και ζήτησα αυτή.

Μας εβγαλες τα ματια  βραδιατικα παναθεμα σε.

Αν στη φερει παντως, πες το και σε εμας, για να περασουμε  και να το γιορτασουμε ολοι μαζι. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μου φέρνει σε λίγες μέρες ένα κομμάτι σκέτη τρέλα!

mc_S46DR1S_h.jpg μαζί μ'αυτά στο πακέτο mc_fg_sp.jpg

 

Sorry για το άσχετο αλλά αυτά θα μου φέρει ο Άη Βασίλης....Τώρα αν εννοείτε μόνο μουσικά, τότε από τίποτα μέχρι 1 μαγνήτη ας πούμε...

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου