Προς το περιεχόμενο

Το δαχτυλίδι του Παππού


BillTheEmperor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν έχω κάτι καινούριο για άκουσμα. www.myspace.com/elenisband λέγεται "Το δαχτυλίδι του παππού".

Περιμένω σχόλια και παρατηρήσεις σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλή φάση, σοβαρό και σε κάνει να νιώθεις κάτι σαν black αίσθηση στο background, γενικώς ωραίο, του λειπουν αλλαγές κατα την γνώμη μου, δείχνει να ακολουθεί την τακτική της hiphop που ειναι σταθερή μελωδία διαρκώς αλλά δνε ραπ-άρεις οπότε θα πρότιμούσα περισσότερες αλλαγές είτε στην μουσική είτε στην φωνή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή φάση, σοβαρό και σε κάνει να νιώθεις κάτι σαν black αίσθηση στο background, γενικώς ωραίο, του λειπουν αλλαγές κατα την γνώμη μου, δείχνει να ακολουθεί την τακτική της hiphop που ειναι σταθερή μελωδία διαρκώς αλλά δνε ραπ-άρεις οπότε θα πρότιμούσα περισσότερες αλλαγές είτε στην μουσική είτε στην φωνή.

Ευχαριστώ tugito που ασχολήθηκες με το κομμάτι. Είχα προβληματιστεί και εγώ με τα πρώτα 2,30 λεπτά, στην αρχή τα θεωρούσα μονότονα αλλά τελικά αποφάσισα με τα

πολλά ακούσματα να το αφήσω έτσι ως πιο ατμοσφαιρικό. Ηχητικά πως σου φάνηκε, γιατί δεν είμαι και πολύ καλός στις ηχογραφήσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηχητικά καλό ήταν, δεν μπορώ να κρίνω και μέσα απο Myspace γιατί τα γ@m@ει.. Παντως ακουγόταν καλά, ήταν και μινιμαλιστικό λόγω hip hop attitude, ολα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν φίλε ακουσα και αυτό άκουσα και τα υπόλοιπα και κατέληξα....είσαι τρελός!

Τα χεις παρεξηγησει όλα :P ειδικά το ''γιατι υπάρχεις εσυ '' ειναι

                              Τ  .  Ρ  . Ε  .Λ    .Ο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν φίλε ακουσα και αυτό άκουσα και τα υπόλοιπα και κατέληξα....είσαι τρελός!

Τα χεις παρεξηγησει όλα :P ειδικά το ''γιατι υπάρχεις εσυ '' ειναι

                              Τ  .  Ρ   . Ε   .Λ    .Ο

Καταλαβαίνω απόλυτα την άποψη σου για την τρέλα μου και συμφωνώ, αλλά εξήγησέ μου γιατί το "Γιατί υπάρχεις εσύ " σε έκανε περισσότερο να βεβαιωθείς γιαυτήν την τρέλα μου????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη δίνεις σημασία Βασίλη είσαι Αυτοκράτορας.

Γειά σου ρε Jasemeister ευτυχώς που είσαι και εσύ και με ανεβάζεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου