Προς το περιεχόμενο

kourbis my personal godfather


ex-bokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατά καιρούς με είπανε γλείφτη εδω μέσα, μου είπαν ότι τα παίρνω, α, και κάποια φορά με απείλησαν κι όλας  :-X

τι να πω?

Εγώ ούτε έμπορος είμαι , ούτε κιθαρισταράς.....πολιτικός μηχανικός είμαι και έτσι βγάζω το ψωμί μου. Χόμπυ μου είναι η κιθάρα και μετά από δαπάνες των δαπανών κατέληξα στον κο Κουρμπή ο οποίος με εξόπλισε με τα κάτωθι (1. suhr crvetop standard 2. gainstar 15watt a class poit to point hand wired 3. stanforrd d 10 acoustic 4. μια σειρά από custom χειροποίητα πεταλάκια) και σας πληροφορώ ότι με βοήθησε άλλοτε με μετρητά και άλλοτε με ανταλλαγές (sorry re pano pou se fortosa kapoies fores me lalakies pou akomh den poulises) nα βρω τον ήχο μου και να ευτυχίσω επιτέλους....(μέχρι πότε άραγε)..

Ο κος Κουρμπής λοιπόν υπήρξε ΄τερας υπομονής σε πολύωρα πρηξίματα από πλευράς μου και κάποιες φορές απορώ κι εγώ ο ίδιος πως άντεχε και δεν με πέταγε έξω με τις κλωτσιές όταν του άλλαζα όργανο που αγόρασα πχ Δευτέρα πρωί 3 ή 4 φορές μέχρι την τρίτη το μεσημέρι.

Ρε παιδιά μα τον Άγιο δεν του κάνω διαφήμιση δεν έχω καμία τέτοια πρόθεση το ορκίζομαι...απλά η δική μου ιστορία μαζί του δείχνει πως δεν είναι το άτομο που συμπέραναν κάποιοι όπως έδειξε το thread t.a.d. tubes.

Auτά... σας ευχαριστώ όλους....πριν βαλθείτε να πυροβολήσετε πάλι καταθέτω προσωπική άποψη...

Ξαναδιαβάστε τον τίτλο :kourbis my personal godfather

Kαλές γιορτές σε όλους

Δημήτρης bokos ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια απο τα ιδια εχω να πω και εγω,με εχει βοηθησει απειρες φορες και στις τιμες

και στις πληροφοριες που κατα καιρους του εχω ζητησει...οσο για την δουλεια του

,ειναι φοβερος μαστορας!τελος

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον Παναγιωτη τον γνωρισα το 1996 οταν και αγορασα απο εκει μια strat.....και εγω μονο καλα λογια εχω να πω....κανεις βεβαια δεν εχει το αλαθητο και πρωτος απ'ολους εγω.....δεν το θεωρησα σκοπιμο παντως να παρεμβω στο προηγουμενο επιμαχο thread παιρνοντας θεση υπερ καποιου....it was none of my bussiness..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με ενδιαφερει να διαβασω το αλλο θεμα για να βγαλω γνωμη για τον Παναγιωτη. Ειμαι πελατης απο την πρωτη μερα που ανοιξε και εχω τη δικη μου γνωμη. Eχει αισθητικη, ηθικη, αυτι, εμπειρια και πολλες γνωσεις. Σκοπιμα σκαρτο εμπορευμα δε θα εδινε σε κανεναν, ειναι το μονο σιγουρο γι' αυτον. Κατα τ' αλλα... Nobodys perfect.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως να αχοληθει καποιος 2 ολοκληρες ωρες για να σου βρει σε κατι λυση ,που στην τελικη ηξερε(υιος ΚΟΥΡΜΠΗ) οτι δεν θα αγοραζες τιποτα απο το μαγαζι του δεν το εχει κανει κανενας....Σε εμενα ετυχε αυτο. Ασχοληθηκε δυο ολοκληρες ωρες μαζι μου και ενω αλλοι περιμεναν.  Τελος δεν αγορασα τιποτα απο εκει και ενδομυχα δεν με εξυπηρετουσε για να αγορασω αφου του ειχα παει το δικο μου εξοπλισμο για να ακουσουμε και να βρουμε τι φταιει....... ;)

 

p.s μακαρι ολα τα μαγαζια να δουλεψουν ετσι.......

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μου  οτι εχεις φτιαξει και evidence καλωδιακια και εσυ??εγω τα εβαλα στο rack μου...και επαθα πλακα με το plus που σου δινουν....αν δεν εχεις ρωτα τον!!!!

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ουτε εγω καταλαβαινω το σκαλομα μερικων με τον Παναγιωτη.

Επισης ειναι και παρα πολυ δυσκολο να τον εκνευρισεις σαν ανθρωπο.

Και πιστεψτε με τον εχω δει να ξηγιεται πολλες φορες και σε αλλα ατομα εκτως απο το περιστατικο οπου ανεφερε ο Δημητρης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου