Προς το περιεχόμενο

ο ga5h κάνει για metal?


jmone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για βαρύ ήχο προτιμώ 2x12 παρά 1x12 όταν οι καμπίνες είναι του ίδιου κατασκευαστή και φιλοσοφίας!

 

Δεν ξέρω πως θα αντιδράσει ο GA5 με κανένα βαρύ πετάλι, αν έχεις κανένα metal zone με καλό έλεγχο στα μεσαία και μπόλικο κάφρο μέσα του τότε θα πρέπει να είναι αξιόπιστη λύση.

το metalzone???αξιόπιστη λύση???  ::)

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ωρέ; Σε ανησυχεί το τζιτζίκι; Άφησες το ποστ σου στη μέση και δεν λες σε τι διαφωνείς.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ωρέ; Σε ανησυχεί το τζιτζίκι; Άφησες το ποστ σου στη μέση και δεν λες σε τι διαφωνείς.

 

ρε Jasemeister ειναι τζιτζικας δεν το αντεχω με τιποτα...εχω ενα και το εχω κανει τασακι,χαχαχα

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D :D :D :D

 

σε τι ενισχυτή παίζεις;

 

εχω ενα sansamp με ενα  marshall 20/20 rack και ενα diezel herbert...λες να βαλω και το τασακι στη μεση???

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D :D :D :D

 

σε τι ενισχυτή παίζεις;

 

εχω ενα sansamp με ενα  marshall 20/20 rack και ενα diezel herbert...λες να βαλω και το τασακι στη μεση???

 

Με τέτοιο rig, μόνο αμα καπνίζεις την ώρα που παίζεις, γι'αυτό σε ρώτησα  :D :D :D

 

 

Ρε συ herbert ο jmone ξεκίνησε ζητώντας μια φθηνή και αξιόπιστη λύση. Με ένα μεταχειρισμένο metal zone και 2x12 καμπίνα με το ga5 κάνει μια χαρά δουλειά.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε c jase νομιζω οτι το MZ ειναι για μικροτερες ηλικιες,υπαρχουν αλλες λυσεις αν ψαχτει λιγο...πχ

http://www.thomann.de/gr/behringer_vamp.htm δεν λεω...ψεμα ειναι και αυτο αλλα...εχει και τα εφεδακια του

και γενικα το θεωρω πολυ πιο οκ αν το βαλει στο ga5h!τι λες?

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε c jase νομιζω οτι το MZ ειναι για μικροτερες ηλικιες,υπαρχουν αλλες λυσεις αν ψαχτει λιγο...πχ

http://www.thomann.de/gr/behringer_vamp.htm δεν λεω...ψεμα ειναι και αυτο αλλα...εχει και τα εφεδακια του

και γενικα το θεωρω πολυ πιο οκ αν το βαλει στο ga5h!τι λες?

 

να σου πω, σίγουρα υπάρχουν καλύτερες λύσεις από το MZ. Δυστυχώς δεν έχω δοκιμάσει και πολλές απ'αυτές, πόσο μάλλον με τον ga5 και την 2x12 καμπίνα. Απλά μου φαίνεται ότι το MZ είναι μια "ασφαλής" και "δοκιμασμένη" λύση για καφρίλες όταν μιλάμε για budget εξοπλισμό συν το ότι φεύγει ξανά εύκολα στην αγορά του μεταχειρισμένου.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξυνει διαβολεμενα....δεν θα το εκανα με τπτ!!!εχεις βεβαια δικιο στο οτι αν ειναι να το πουλησει,θα φυγει στο μπαμ...οποτε ξερω γω..

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου