Προς το περιεχόμενο

hagstrom viking hollowbody on the road + Clips!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μετα απο ενα χρονο ψαξιμο για value for money σκαφος, και αφου περασαν απο μπροστα μου 2 σκαφη johnson και δεν μπορεσα να τσακωσω ουτε μια χορδη απ αυτα, αποφασισα οτι ηρθε η ωρα να ψωνισω ;D ;D

 

κατεληξα στην hagstrom viking.

 

http://www.hagstromguitars.com/viking.html

 

VIKINGBK_2.jpg

 

απο σκαφη και γενικοτερα απο κιθαρες με διπλους δεν εχω καμια ιδιαιτερη γνωση, και εφοσον δεν ειχα καποια συγκεκριμενη απαιτηση αποφασισα να "ρισκαρω" ακομα μια φορα(η πρωτη ηταν με την rockinger), και να ψωνισω κιθαρα που δεν εχω ακουσει και παιξει.

Η αληθεια ειναι οτι ο βασικος λογος που επελεξα τη συγκεκριμενη κιθαρα ειναι γιατι εχω ενα κολλημα γενικα με τις hagstrom. τις θεωρω ολες κουκλες  ;D

 

Σχετικα με την αγορα, την παρηγγειλα απ το guitare playback (γνωστο και ως "παρε τσαμπα tonelab" ;D), καθως ηταν σημαντικα φτηνοτερος του θωμα.

 

κοστησε 434 ευρω .να ναι καλα ο asian3.png

 

 

θα κρατησω το νημα ενημερο σχετικα με την συναλλαγη μου με το εν λογω καταστημα προς ενημερωση ολων  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Άντε με το καλό να σου έρθει Μιχάλη!!!

 

Έχω ακούσει τα καλύτερα για τις Hagstrom ;) (απλά εμένα με χαλάει λίογο η εμφάνισή τους...)

 

Περιμένουμε νέα!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή αγορά, αν και είμαι βλαμμένος θαυμαστής της HL-550, αααχ το μαχόγκανι νατουράλε μου διεγείρει τα υποσυστήματά μου:

 

HL550NMM_2.jpg

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλόπαιχτη η κούκλα σου Μιχάλη!!!

Άντε να αναβαθμιστείς και σε jaguar player... ;)

 

Διάβαζε λέμε!

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαλλοι rule! :D Aντε μεγιες....Η 550 παντως φαινεται πολυ...Αισθησιακη..! Μου αρεσει πολυ που  η Hangstrom δεν ρεπλικαρει τις gibson αλλα δινει στις κιθαρες δικη της αισθητικη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Με το καλό να σου ρθει και με το καλό να την λιγδιάσεις αλλά εχώ μια απορία.Πώς αντέχεις κάθε φορά τέτοιο ρίσκο και συ.Ούτε ήχο άκουσες ούτε το μπράτσο επιασες να δεις αν σε βολεύει.Αυτά τα δύο είναι τα πιο σημαντικά σαν πρώτη επαφή.

 

Εγώ που τα λέω αυτά ίσως το κάνω σε λίγο καιρό και γω το αλματάκι σε σκάφος χωρίς να το χω δει αλλα....Θα με πεις μπορείς να την στείλεις πίσω και να την αλλάξεις με μια άλλη και να βρείς τη διαφορά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή αγορά, αν και είμαι βλαμμένος θαυμαστής της HL-550, αααχ το μαχόγκανι νατουράλε μου διεγείρει τα υποσυστήματά μου:

 

HL550NMM_2.jpg

 

+1000

 

Με γεια κ απο μενα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου