Προς το περιεχόμενο

EHX 2880 Looper ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Θα ήθελα (κατά προτίμηση από πιθανούς χρήστες ή όσους το έχουν έστω δοκιμάσει) γνώμες για το EHX 2880:

 

http://www.ehx.com/products/2880

 

Ευχαριστώ!

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το έχω δοκιμάσει, αλλά όταν κοιτούσα τα "καλά" loopers, το απέρριψα άμεσα όταν κατάλαβα οτι έπρεπε να αγοράσω ξεχωριστά τον controller του. Το συνολικό κόστος είναι μακριά από τα loopers άλλων εταιρειών, ενώ τα specs του δεν είδα να περιγράφουν κάτι τόσο εξαντρίκ (;D) σε συγκριση με τα ανταγωνιστικά - το αντίθετο μάλιστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γύφτο μου, αν δεις τις τιμές στο dv, είναι ΠΟΛΥ καλά τοποθετημένο τιμολογιακά.  ;D

 

Προσωπικά μου αρέσει η λογική "multi-channel recorder" που έχει...

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η ίδια ακριβώς λογική είναι ΜΙΑ από τις επιλογές που έχεις στη χρήση του RC-50. Αν ίσχυαν οι τιμές thomann, δεν θα συζητούσα καθόλου στη σύγκρισή τους με βάση αυτά που βλέπω στα χαρακτηριστικά τους, αλλά τώρα νομίζω οτι πρέπει να το πάρεις και να μας πεις τι λέει (ή έστω το boomerang) ;D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η ίδια ακριβώς λογική είναι ΜΙΑ από τις επιλογές που έχεις στη χρήση του RC-50. Αν ίσχυαν οι τιμές thomann, δεν θα συζητούσα καθόλου στη σύγκρισή τους με βάση αυτά που βλέπω στα χαρακτηριστικά τους, αλλά τώρα νομίζω οτι πρέπει να το πάρεις και να μας πεις τι λέει (ή έστω το boomerang) ;D.

 

To Rang III είναι το άλλο που σκέφτομαι... Κυρίως τώρα με το νέο firmware προ των πυλών. Για live δουλειά πιστεύω ότι είναι ιδανικό.... να είσαι σίγουρος ότι θα ανεβάσω ψυχασθενικό και άκρως βαρετό βίντεο live looping αν τελικά το αποκτήσω!  :P

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά τώρα νομίζω οτι πρέπει να το πάρεις και να μας πεις τι λέει (ή έστω το boomerang) ;D.

 

+1  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1  8)

 

Πάρη παραδέξου το, είσαι βαλτός από το Γύφτο για να μη μου μείνει φράγκο, ε?  8) ;D ;D ;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου