Προς το περιεχόμενο

Στην Χώρα των Εντομοφάγων...


longshadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Vartani μου.....

σε αντίθεση με αυτό που επιβεβαιώνω παραπάνω, εκείνη την προσωπική αντιπαράθεση στο άλλο "δημοκρατικό" thread δεν την έσβησα εγώ.

Θέλεις τη γνώμη μου?

Καλώς το "έκοψε" όποιος το έκοψε.

Γιατί για δεύτερη φορά ξεχνάς το θέμα της συζήτησης και μπαίνεις σε μια προσωπική αντιπαράθεση. Κανείς δεν κέρδισε κάτι με το να "αρπάζεται" στο δίκτυο. Αντίθετα, πολλοί κακοχαρακτηρίστηκαν άδικα. Όπως π.χ. "ο φιλόσοφος" και πιθανώς κι εσύ.

 

Πρόλαβα να διαβάσω το διάλογο στον οποίο αναφέρεσαι.....

Θα σου πρότεινα αντί να αντιπαρατίθεσαι με κάθε ευκαιρία και μετά να κάνεις συστάσεις στο διαχειριστή για "το ποιόν" των συντονιστών, να ασχοληθείς με κάτι δημιουργικότερο, π.χ να μας δώσεις να ακούσουμε κανένα κομμάτι ακόμα.

Ή -εν πάσει περιπτώσει- να ασχοληθείς με την τέχνη γενικότερα όπως π.χ. με το να καταγράφεις "τις τάσεις της μόδας" και όταν θα κόψουμε την πίτα να παρουσιάσεις τα στατιστικά.  

 

(Άντε βρε.... σου εύχομαι να βρεις και το φλουρί  :) )

 

Τελικα εγινε της μοδας ......

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα ηθελα ο συγκεκριμενος διαλογος να ηταν υποψιν του αγαπητου Yameth, ωστε να γνωριζει που αφηνει της τυχες του site οταν εκεινος δεν ειναι παρον.

 

Φίλε Vartanis, το noiz είναι από τα πλέον φιλελεύθερα φόρα που υπάρχουν με ό,τι καλό και ό,τι κακό μπορεί να σημαίνει αυτό. Ίσως να μην έχεις πείρα από αλλού, αλλά πίστεψέ με ότι το να κρατήσεις ένα φόρουμ τόσο φιλελεύθερο, είναι πολύ δυσκολότερο από το να το κρατήσεις always on topic και με αυστηρό καθορισμό θεμάτων. Όλα καλά κι όλα ωραία, δημοκρατία θέλουμε όλοι κλπ. κλπ. αλλά χρειάζεται να αναγνωρίζουμε κάποια πράγματα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Harilatron είναι ο Copperfield!!! Οοουυυυ 666! Θα σε βγάλω στον Χαρδαβέλλα! Δεν ντρέπεσαι να εξαφανίζεις τα θέματα του κοσμάκι!!!  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ φιλε μου, παντα ειμουνα και ειμαι οπαδος του χιουμορ και χαιρομαι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ καποια παιδια οταν το κανουν(ωρα καλη, οπως εσυ) αλλα και τρελαινομαι οταν ο αλλος μου χωνεται τελειως αναιτια μονο και μονο για να μου την μπει.

Δεν εχω σκοπο(το ανεφερα στο σβησμενο) να μπω σε αντιπαραθεση με κανενα, εχω και αλλες δουλειες να κανω,αλλα λιγο σεβασμος δεν βλαπτει πιστευω.Ποσο μαλλον οταν ο αλλος σε χαρακτηριζει πολυ ευκολα(αγενη) και μαλιστα σε απειλει.

Σιγουρα δεν το εσβησες εσυ, φανηκε αλλωστε ποιος το εκανε,συνεχιζοντας το ιδιο στυλακι.

Και σιγουρα αλλο κομματι δεν προκειται να βαλω, γιατι ειδα κιολας οτι εχω κακοχαρακτηριστει,αλλα και η παρουσια μου θα ειναι οπως ηταν τοσα χρονια που παρακολουθω το site, σιωπηλη και να περιμενω να διαβασω καποιο αρθρο απο καποια παιδια(π.χ Superfunk,freemind,κ.λ.π).

Τσαμπα την συνδεση(χα χα χα ) που εκανα.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XαρίΛΑ.Ο.Σ.,πάντα το 'λεγα.Πηρε την εξουσια με λαϊκιστικό τρόπο κ "υποπτες" χρηματοδοτήσεις.Μέλος της Aσημένιας Αυλής από το 1831 με συμμετοχη κ αξιωματα κατα τον βασανισμό του Οptimus Prime κ άλλων Autobots.Διατηρεί χωματερή στην Κυψέλη από το 2000 (στο ονομα το δικό μου) κ ξεπλενει χρήμα σε πλυντήριο carad που ειχε κερδισει επι εποχής Μεγάλου Παζαριού με Ανδρέα Μικρούτσικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασες να αναφέρεις Μπλου (μάλλον επίτηδες λόγω του ότι σε έχει διορίσει στο Δήμο Άνω Ραχούλας) ότι εδώ και χρόνια αποτελεί μέλος μασονικής στοάς, στην οποία πηγαίνει για τις ηχογραφήσεις του λόγω του υπέροχου φυσικού reverb της.

 

Επίσης, ότι έχει τεράστια (ή θα έπρεπε να πω "ταράτσεια"; ) μονάδα παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος από ηλιακή (συν τη δικιά του ηλικιακή) ενέργεια, για την οποία βεβαίως ΔΕΝ έχει άδεια από το ΥΠΕΧΩΔΕ. Ο ανταποκριτής μας υπογραμμίζει το ότι οι τοπικές αρχές λόγω της εξέχουσας θέσης του στην τοπική κοινωνία κάνουν τα στραβά μάτια, όπως και για το ελικοδρόμιο δίπλα στο τεράστιο υπερσύγχρονο υπόγειο στούντιό του.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ούτε ιερό, ούτε όσιο λοιπόν. ΝΤΡΟΠΗ. άνθρωποι οι οποίοι μας ανεβάζουν με τις πράξεις τους και το ήθος τους βρίσκουν το μπελά τους τώρα;;; αυτό είναι το αίσχος της τηλεοπτικής λαϊκής ελληνικής δημοκρατίας σας. κάποιος βγήκε στο δρόμο (δεν ξέρω και ποιος, αλλά μπράβο του στην τελική) και μάζεψε τα νοητικά σκ@τ@ μας και τώρα αμετροεπείς μιλάμε;;; είναι η τελευταία φορά που αντιπαρατίθεμαι.ειλικρινά σιχάθηκα να χάνω έτσι το χρόνο μου. κρίμα. ελπίζω στο μέλλον να φανώ ουσιαστικότερος!

όποιος στείλει απάντηση σ' αυτό ελπίζοντας σε ανταπάντηση, θα πράξει μάταια.λόγος σε κενοτάφιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ρε σεις ψυχραιμία.  :)

 

10 λεπτά έφυγα να πάω να εισπράξω κάτι μίζες και να κάμω μια χειροτονία στη στοά με το reverb και "ετοιμάζεστε" για γκρίνια??  :)

 

 

...είναι η τελευταία φορά που αντιπαρατίθεμαι

.....

 

Αυτό μπορώ να το εγγυηθώ κι εγώ.  ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου