Προς το περιεχόμενο

Στην Χώρα των Εντομοφάγων...


longshadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Δεν θέλω να προσβάλω κανένα... αντιθέτως να συγχαρώ!

 

Αυτό το thread πρέπει να μπεί στο Noiz Hall of Fame (καιρός να φτιάξουμε ένα...).

Κατουρήθηκα στο γέλιο! Οι ατάκες είναι χαστούκια απανωτά.

Κορυφαίο!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν θέλω να προσβάλω κανένα... αντιθέτως να συγχαρώ!

 

Αυτό το thread πρέπει να μπεί στο Noiz Hall of Fame (καιρός να φτιάξουμε ένα...).

Κατουρήθηκα στο γέλιο! Οι ατάκες είναι χαστούκια απανωτά.

Κορυφαίο!

 

ας το καλο :P. και εγω γυρισα πισω τις σελιδες να δω τις ατακες και αντικρυσα την ψυχεδελεια και τον σουρεαλισμο καταματα :D :D :D :D

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να προσβάλω κανένα... αντιθέτως να συγχαρώ!

 

Αυτό το thread πρέπει να μπεί στο Noiz Hall of Fame (καιρός να φτιάξουμε ένα...).

Κατουρήθηκα στο γέλιο! Οι ατάκες είναι χαστούκια απανωτά.

Κορυφαίο!

 

Άντε αφεντικό, ξεκίνα δουλειά, και γω μαζί σου, και αν θες μοντουλάτορα ΜΟΝΟ για αυτήν την κατηγορία ξέρεις που να κοιτάξεις.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμωτ!!! Μου είχε κοπεί το τηλέφωνο και το ιντερνετ μαζί τις τελευταίες μερες και το έχασα το θέμα... Και φαίνειται ότι ήταν καλό. Κατάρα μαύρη στα καλώδια!!! >:( >:( >:(

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ, οι κατηγορίες που ήρθαν στο φως της δημοσιότητας παραμένουν αναπάντητες από τον κ. Harilatron. Nομικοί κύκλοι αναφέρουν πως τα αδικήματα έχουν ήδη παραγραφεί με φωτογραφικές νομοθετικές διατάξεις περασμένες εν μια νυκτί από το θερινό τμήμα της Βουλής.

 

Φιλικά προσκείμενοι στον μεγαλοπαράγοντα δηλώνουν πως τέτοιες κινήσεις είναι προβοκάτσια εν όψει του επικείμενου συνεδρίου του Noiz.gr, στο οποίο η ομάδα επιρροής του λέγεται ότι θα θέσει θέμα ηγεσίας. Μια τέτοια εξέλιξη φημολογείται ότι είναι σχεδόν σίγουρη, ιδιαίτερα μετά την ραγδαία άνοδό του στην ιεραρχία του φόρουμ. Από το περιβάλλον Yameth δεν έχουν γίνει ακόμη δηλώσεις.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίλατρε, στείλε βοήθεια, με έχουν σταματήσει στα σύνορα με σκόπια με την επιταγή των 250.000 ευρώ που μου έδωσες και δεν ξέρω τι να κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γίνεται εδώ ορέ??? Κατι καλό παίζει και δεν καταλαβαίνω τίποτα.. >:( >:( >:( >:(

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου