Προς το περιεχόμενο

Μάριος Παραδείσης - ΕΦΑΓΕΣ Χ -


Marios Paradisis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλα ναμαστε να ξαναγελασουμε ετσι οπως σημερα.Μπραβο Μαριε που το ξεκινησες..αλλα και σε ολους τους συμμετασχοντες για το πολυ καλο επιπεδο (ειλικρινα !!!!!!!!!) .ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ τα καλα του NOIZ ....που οπως μαθαινω απο τους ''πρακτορες '' μου ετοιμαζετε live σε παρομοιο στυλ με αυτο του ΒΙΝΥΛΙΟΥ .Αναμενω ενημερωση απο το ΑΦΕΝΤΙΚΟ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 94
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παιδια καλα ναμαστε να ξαναγελασουμε ετσι οπως σημερα.Μπραβο Μαριε που το ξεκινησες..αλλα και σε ολους τους συμμετασχοντες για το πολυ καλο επιπεδο (ειλικρινα !!!!!!!!!) .ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ τα καλα του NOIZ ....που οπως μαθαινω απο τους ''πρακτορες '' μου ετοιμαζετε live σε παρομοιο στυλ με αυτο του ΒΙΝΥΛΙΟΥ .Αναμενω ενημερωση απο το ΑΦΕΝΤΙΚΟ .

 

 

Παντως Περικλη αυτο που εχουμε παθει εμεις οι χαμενοι (εσυ γιατι εγω το χω σταματησει και τωρα μαθαινω ζαζ-δεν κανω πλακα.... πες μου πως με πιστευεις...) το χουν παθει και στα καλυτερα σπιτια.  ;D

 

I KOLASI(VASILIS LEKKAS-GIANNIS SPATHAS-LINA NIKOLAKOPOULOU)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωτηρη καλημερα ...βαλτος εισαι ρε φιλε .Μου βαλες Σπαθα κλπ.Με το Γιαννη ειμαστε φιλοι απο το 1976 ...αλλα τον ξερω απο το 1970.Ωραιο το κομματι αλλα μην το βαζουμε και κατω αυτο που μας συμβαινει θα το παλεψουμε .Εσυ μαθαινεις Τζαζ εγω ποτε μου δεν μελετησα Τζαζ οτι παιζω ειναι αποτελεσμα εμπειριας κα μονον.Εξ 'αλλου σ'αυτη την ηλιλκια εχοντας οικογενεια και υποχρεωσεις δυσβαστακτατες που μυαλο για μελετη...μονο ασκησεις συντηρησης κανω.

Μακαρι να ειχα το κεφι για τζαζ κλπ αλλα μαλλον εχω χορτασει μου φαινεται.Πιο πολυ στο χαβαλε το ριχνω για να κανω ψυχοθεραπεια .Παντως περασαμε καλα οταν επρεπε να περναμε καλα.Θα σου στειλω και πμ καποια στιγμη να τα πουμε και εκτος Φορουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωωω!!!!

 

Μαριε χανεσαι!!!! Αυτα ειναι!!!! Αντε, με το καλο στην πιστα!

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωωω!!!!

 

Μαριε χανεσαι!!!! Αυτα ειναι!!!! Αντε, με το καλο στην πιστα!

 

Να'σαι καλά φίλε μου αλλά τις πίστες τις προτιμώ από κάτω (έχει και καλύτερη θέα  ;))

 

Εγώ πάλι διαβλέπω ότι έχεις αυτό το κάτι που κάνει αυτά τα κομμάτια να ξεχωρίζουν! Δηλαδή ο Φοίβος πχ τι παραπάνω έχει εκτός από cone?

Στίχοι Λ.Π. λέει. Οι δικοί σου μια χαρά είναι!

Μπράβο Μάριε, συνέχισέ το κι ας είναι για πλάκα. Εγώ άλλα πράγματα ακούω βέβαια, αλλά δεν έχει σημασία. Υπάρχει μια κουλτούρα εδώ που ζω (που δεν μου αρέσει βέβαια), και δείχνεις ότι μπορείς να την διαχειριστείς πολύ καλά (έστω και για πλάκα).

By the way, φωνάρα η Πίτσα, και με ψυχή τεράστια.

 

 

Ευχαριστώ πολύ για τα σχόλια. Κι εγώ άλλα πράγματα ακούω απλά νιώθω μια έλξη για το underground σκυλάδικο!

 

O Φοίβος μουσικά δεν μπορώ να κρίνω εγώ τί παραπάνω έχει αλλά σίγουρα εκτός από cone έχει και πάρα πολλά cone  ;)

Και έκανε όνομα σε μια εποχή που η δισκογραφία υπήρχε ακόμη.

Για μένα αυτό είναι το πιο θλιβερό, οτι τα cd πλέον τα πουλάνε στο σούπερ μάρκερ, στο περίπτερο μαζί με τις εφημερίδες και σε ...σακούλες στις καφετέριες. Οι εποχές που πηγαίναμε στα δισκάδικα για να αγοράσουμε δίσκους/cd/κασέτες (και ήταν πραγματικά μια διαδικασία μαγική) έχουν περάσει ανεπιστρεπτί.

Ας αφήσουμε όμως τα στενάχωρα κατα μέρος.

 

Την καλημέρα μου...

 

www.youtube.com/user/MariosParadisis

www.neocymatics.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου