Προς το περιεχόμενο

KORG EMX1


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες αργότερα...

Oντως τα πλαστικα κουμπάκια της korg δε πάνε καλα συνήθως (έχω το n5ex).

Ti θα γίνει ρε feather μ'αυτην την χαρντγουερολαγνεια και λαπμολαγνεια σου....!!!! :lol: Και στο κάτω κατω τα κουμπάκια του korg μου γλιτωσαν απο το pc (το ελεγχω απο το sequencer )! Mην τον ακουτε παιδια , το pc και τα μάτια σας! Αυτος ο feather ή κανας λεφτάς είναι ή ο Νακας....!!! :lol:

ΟΥΦ στα πα και ξαλάφρωσα!!!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι θα πω κι αλλα...

 

λοιπον feather στην γιορτη σου (του αγ φεδερ φυσικα , θεμ σχωραμε) θα σου πάρω το τελευταιο plugin εξομοιωσης λάμπας της.. behringer (ξέρω δεν υπάρχει αλλα που θα παει...)!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ

Μια που μιλάμε σοβαρα (πριν έκανα πλακα) να εξηγήσω οτι συμφωνω περι λαμπάτων προενισχ κλπ, περι σοβαρών εταιριων που ερευνουν σχεδιάζουν και προσφέρουν ποιοτικα προιόντα, ακου όμως και αυτο:

Πες μου ένα επιχείρημα στο ερωτημα γιατι ενα ψηφιακο μηχανημα πχ ένας ψηφιακός επεξεργαστης σήματος να υπερτερει απο ένα plugin?

Σε πληροφορω(μαλλον το ξέρεις ήδη) ότι η μόνη διαφορα είναι οι converters , οι όποιοι σε σχεση με μία καλη καρτα ήχου ή με ξεχωριστη μοναδα απο converters (τα ακριβα στουντιο έχουν κατι apogge 8000 klp "high end" κονβερτορες) είναι υποδιεστεροι .Απο κει και πέρα ολα τα αλλα είναι λογισμικο.

Και αν σκεφτουμε οτι πάρα πολλα μηχανήματα πλέον είναι αμιγως ψηφιακα με φτηνοτερους της καρτας μας converters , το μόνο πλεονέκτημα τους πλέον είναι η φορητότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου