Προς το περιεχόμενο

Ποιό synth (hard ή soft) χρησιμοποιειτε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

triton Le + atmosphere+ stylus / stylus rmx+ edirol orchestral + sampletank. Oλα στο sonar

 

Σε αυτά κατέληξα και είμαι σχεδόν ευτυχισμένος. Θα νοιώσω την απόλυτη πνευματική και σωματική ολοκλήρωση όταν βρώκαι το vocal planet της spectrasonics

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Roland XV 5050

Roland JV 1010

 

Ποτε software.....Το PC μπορει να σε κρεμασει σε Live :D

 

Εκτός και αν έχεις Mac..

 

Μπα....και παλι τα φοβαμαι τα PC (και MAC) σε Live.

 

Eνας γνωστος μου drummer, παιζει με Laptop (μετρονομους και λοούπες) και σε ενα live του κολλησε στη μεση του κομματιου και εκανε restart και αντε απο την αρχη το κομματι.

 

Οποτε hardware και ξερό ψωμί! (ασε που οι φέτες και τα πληκτρα ειναι και πιο μουρατα) 8)

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Roland XV 5050

Roland JV 1010

 

Ποτε software.....Το PC μπορει να σε κρεμασει σε Live :D

 

Εκτός και αν έχεις Mac..

 

Μπα....και παλι τα φοβαμαι τα PC (και MAC) σε Live.

 

Eνας γνωστος μου drummer' date=' παιζει με Laptop (μετρονομους και λοούπες) και σε ενα live του κολλησε στη μεση του κομματιου και εκανε restart και αντε απο την αρχη το κομματι.

 

Οποτε hardware και ξερό ψωμί! (ασε που οι φέτες και τα πληκτρα ειναι και πιο μουρατα) 8)[/quote']

 

Κι εγώ hardware ψηφίζω εννοείται...αλλά ίσως θα μου άρεσε να είχα και κάτι ψιλά από υπολογιστή..

myspace.com/figurantinyesterdaysplay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου