Προς το περιεχόμενο

τι παιζει με το musicstore ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον Thomann τον έχω τιμήσει επανειλημμένως με τον ευροβολό μου, αλλά βρήκα πρόσφατα στο Musicstore ένα κιθαρόνι που δεν έχει πλέον ο Θώμαν και είπα να τιμήσω και musicstorοτρόπως τους φίλους μας του Γερμανούς  :o

 

Τι τσίμπησες μεγάλε μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν το τσίμπησα ακόμα,αλλά έχω βάλει σοβαρά στο μάτι μια λευκή Gibson Flying V...For old thrashing times' sake, που λέμε σε άπταιστα ελληνικά. ;)

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι, είναι οι π**τάνες :o

 

Sorry για το off-topic, φίλε aris17561. Νομίζω όμως ότι απαντήθηκε η απορία σου. Χώσε εβραιώ ελεύθερα!

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω πολυ παιδια ολους... απο εκει θα την παρω τελικα... με αντικαταβολη ... δηλαδη αν την παρω με αντικαταβολη , μολις ερθει η κιθαρα θα μπορεσω να την ανοιξω και αν δεν μου αρεσει η εχει καποιο ψεγαδι να τους την δωσω πισω χωρις καμια χρεωση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρεπιπτώντος να αναφέρω πως προχθές παράγγειλα κι εγώ κιθαρούλα απο το musicstore!!φαίνεται κορυφαίο σε τιμές...200 ευρώπουλα φθηνότερη η κιθαρούλα απο ό,τι στον Θωμα και φυσικά ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ...

Υπάρχει Ελληνάρας εξυπηρετικότατος(Μαυρίδης Σπύρος)ο οποίος εχει mail ή τηλεφωνάκι να συνεννοηθείς μια χαρά...

βέβαια δεν έχει έρθει ακόμη το όργανο,μετά απο καμιά δεκαριά μέρες θα την εχω λόγω του οτι δεν υπήρχε στο στόκ

μέχρι και την παραγγελία όμως όλα πήγαν μια χαρά και ο Ελληνάρας ρίχνει κι άλλο την τιμή αν παραγγείλεις μέσω του mail του!!!!!!!!!!!!!!Στείλε του να σου κάνει ΚΑΛΥΤΕΡΗ τιμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλο αυτο με τον ελληναρα και την τιμη... ομω ς αυτουνου το e-mail ποιο ειναι ? και πως να του πω για καλυτερη τιμη ?ετσι κατευθειαν... αν γινεται κατι καλυτερο απο τιμη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα φίλοι,

διάβάζοντας εδώ έκανα την επίσκεψή μου και εγώ αλλά διαβάζοντας είδα ότι ανάλογα τη χώρα που είσαι χρεώνουν και τον ανάλογο ΦΠΑ.. δηλαδή στην Ελλάδα 19% και από Ιούλιο 23%.

Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι πως ένα Γερμανικό κατάστημα χρεώνει ΦΠΑ άλλαυ κράτους.

Τον αποδίδει στο κράτος που κάνει τις αποστολές και αν ναι τότε οι αποδείξεις μπορούν να μπουν στην εφορία; Αλλιώς μόνο κλοπή μπορεί να χαρακτηριστεί αυτό.

Γνωρίζει κάποιος να απαντήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε Άρη το mail του Μαυρίδη είναι: [email protected] και το τηλ.του: +49 221 925791-702 Είναι εξυπηρετικότατος!!!επικοινώνησα μαζί του 2-3 φορές(κι εγώ απο φίλο του φόρουμ το έμαθα)

Στο mail που θα σου στείλει θα γράφει στο κάτω μέρος με κοκκινα Greeklish πως οι παραγγελείες μέσω του δικού του mail θα γίνονται με καλύτερη τιμή!!!!εμένα μόνος του είπε πως θα μου κάνει καλύτερη τιμή και μου έκοψε 60 ευρώ...δεν είναι και λίγα...

 

Όσο για το Φ.Π.Α μέχρι στιγμής είναι 21% γι'αυτό κινήθηκα γρηγορότερα,θα γίνει 23%...

Δεν υπάρχει site που δεν έχει ξεχωριστά το Φ.Π.Α της Ελλάδας...πληρώνοντας το δικό μας Φ.Π.Α συμαίνει πως η απόδειξη μετράει,έτσι πιστεύω τουλάχιστον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο αρκετό ψάξιμο σε πολλά ευρωπαϊκά site και εγώ κατέληξα στο musicstore, ενδεικτικά, ανάμεσα σε 6 on-line stores το musicstore (μαζί με το DV247) ήταν το φθηνότερο σε αυτά που έψαχνα.

Παράδειγμα:

Thomann: €429,70

DV247: €404,86

Dolphine: €445,76

Musicstore: €402,5

Gear4Music: €479,15

Music Schmidt: €434,-

 

+1000  λοιπόν στο musicstore.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου