Προς το περιεχόμενο

Σπόρος Reviewer


G.K.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνοντας πληροφοριες και χαζευοντας στο youtube για την PRS SE Custom 24 25th Anniversary επεσα πανω σε αυτο το μικρο.

Μου εκανε εντυπωση κατι επανω του και ειπα να το μοιραστω μαζι σας...

Δεν ειναι δεξιοτεχνης (ακομα...), κανει καταχρηση της πιο διασημης πεντατονικης κλιμακας και εχω ακουσει αρτιοτερους παικτες σε αυτη την ηλικια...

Αλλα ρε γαμωτο εβγαλε ενα συναισθημα και ενα ΤΣΑΓΑΝΟ που ΕΙΔΙΚΑ σε αυτη την ηλικια δεν το εχω συναντησει..! Κατι οι κινησεις του, κατι το vibrato του, ακομα και οι ala Gary Moore γκριματσες του μου εκαναν οπως προειπα μεγαλη εντυπωση...

 

Αφηστε δε που οι Paul απο το Guitar World και Andy απο το Pro Guitar Shop μπορουν να μην ανησυχουν πλεον για το διαδοχο τους!

 

Ιδου λοιπον.

 

Tallan Noble Latz demos the PRS Custom 24 SE

Στράαατα Stratούλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι καλοί κιθαρίστες ποτέ δεν ήταν an endangered species... ;)Καλός ο πιτσιρίκος πάντως.

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου