Προς το περιεχόμενο

Man of sorrows guitar solo cover


pasant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας κι απο μενα, βρηκα λιγακι χρονο επιτελους και ειπα να κανω την πρωτη μου αποπειρα για ηχογραφηση. Καθε καλοπροαιρετο σχολιο ειναι ευπροσδεκτο (θετικο κι αρνητικο) για το παιξιμο, το βιντεο, τον ηχο κτλ...  ;) Ευχαριστω

 

 

Εγραψα με digitech rp500 απ ευθειας στον υπολογιστη και η επεξεργασια εγινε με το reaper.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπημένο μου τραγούδι...

 

Εκτέλεσες πολύ ωραία το σόλο και ο ήχος ήταν πολύ καλός!  :)

Το μόνο που ήθελε πιστεύω είναι λίγο πιο δυνατά τη σόλο κιθάρα για να ακούγεται καλύτερα.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπημένο μου τραγούδι...

 

Εκτέλεσες πολύ ωραία το σόλο και ο ήχος ήταν πολύ καλός!  :)

Το μόνο που ήθελε πιστεύω είναι λίγο πιο δυνατά τη σόλο κιθάρα για να ακούγεται καλύτερα.  ;)

 

Κι εμενα ενα απο τα αγαπημενα μου... Ευχαριστω πολυ να σαι καλα!! :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα μεγαλο μπραβο σου φιλε μου. Καλη συνεχεια ευχομαι.

 

Ευχαριστω πολυ gregg!! Τωρα που αρχισα θα ανεβασω κι αλλα στο μελλον, χρονος να υπαρχει και θεληση.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο φίλε μου πολύ ωραίο και πολύ ωραίος ήχος λίγο πιό δυνατά όπως είπε και ο geodimitri  ;)

 

Σ΄ ευχαριστω kbasilis για το σχολιο! Να σαι καλα! Η αληθεια ειναι οτι τωρα που το λετε οντως θελει λιγακι πιο πανω η κιθαρα, απλα ηθελα οσο γινεται να ακουγεται ισορροπημενα με το backing track.. ;) Στο επομενο υποσχομαι να το βελτιωσω.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου