Προς το περιεχόμενο

ibanez atk800 vs warwick corvette 4a ash


Elixir

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δυο ακτιβ μπασακια, για χρηση σε οποιοδηποτε ειδος μουσικης. ποιο απο τα 2 θα διαλεγατε? η τιμη μεταξυ τους εχει μια διαφορα ,διαφορετικα ξυλα,pickups,preamp κλπ κλπ δεν με ενδιαφερουν οι διαφορες τους απλα ποιο ειναι πιο καλοφτιαγμενο και ''σωστο'' σαν μουσικο οργανο

 

ps

εχω ηδη ενα mm stingray5

 

οριστε λινκ

http://www.thomann.de/gr/ibanez_atk800_wnf.htm

http://www.thomann.de/gr/warwick_gps_corvette_4a_ash_nt.htm

Μια μερα θα βρω κατι εξυπνο να γραψω εδω κατω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα τι σε βολεύει. Διαφορετικά εντελώς στα μανίκια τους. Εγώ θεωρώ πως το ATK, αν και μπασσάρα, δεν αξίζει τόσα φράγκα. Απ'την άλλη, ούτε το warwick θεωρώ πως αξίζει τόσα, αλλά θα τα'δινα κι άλλα τόσα γιατί είναι απ'τα ελάχιστα που με βολεύουν ΕΜΕΝΑ χωρίς πόνους κτλ. Οπότε... περί ορέξεως/βολέματος/γούστου κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι το εχω αλλα ειναι 5αρι... θελω ενα σχετικα πιο φτηνο οργανο για να το παιρνω μαζι,

να εχω κατι οταν παω το mm για set-up,να το αφηνω στο αμαξι,εξοχικο αλλα να ειναι κατι που να μπορεις να παιζεις μαζι του, υπ οψιν δεν εχω αλλο οργανο περαν μιας κιθαρας

 

 

ακομα γλυκοκοιταζω και 2 passive 1) yamaha bb1024

                                                  2) warwick corvette ash(mec passive)

και τα 2 ειναι αισθητα κατω απο χιλιαρικο....

 

Μια μερα θα βρω κατι εξυπνο να γραψω εδω κατω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου