Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Millenium MPS-300 + PC I/O


drummerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To ειδα το μανουαλι.Εκεινο που δεν εχω βρει αακομα ειναι το να μεγαλωσω την εκταση των δυναμικων.Στο ταμπουρο εχω βαλει 0 gain αλλα και παλι το ευρος των δυναμικων ειναι πολυ μικρο.Κατι με την velocity curve πρεπει να εχει να κανει αλλα δεν μπορω να το στανταρω.Καμια ιδεα?

jungle it till it's funky

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks grafista.σε πρωτη φαση με τα addictive φορτωμενα ειδικα,εχω παθει σοκ.Σαν σετ εχει πολλες δυνατοτητες.Ειδικα απο αποψη ρυθμισεων.Ορεξη να υπαρχει να καθεσαι να ασχολεισαι.Συνδιασμενο ομως το σετ με τα addictive,παμε σε αλλα επιπεδα.Εχω παθει ψιλοσοκ με τον συνδιασμο.Δεν περιμενα τετοια ποιοτητα οσο αφορα τους ηχους και την ποικιλια που μπορεις να πετυχεις.Δεν μπορεις να παιξεις αλλωστε καθε μερα και οποτε θες με φυσικο σετ DW collector's series.Οσοι ομως σκασουν 466ευρουλακια για τα millenium,θα μπορουν...ΧΑΧΑΧΑ.Mραβο στον tugito που τα προτιμησε πρωτος και μπριζωθηκα και εγω.Να σε εχουν καλα οι θεοι.(Jojo,Dennis,Buddy κ.τ.λ.).Εν κατακλειδη παντως,συστηνω το σετ ανεπιφυλακτα σε ολους,ειδικα συνδιασμενο με τα addictive.Παιρετερω σχολια και εντυπωσεις σε ολιγες μερες.Εχουμε και εξεταστικη γαμω το ξυστρι μου.

jungle it till it's funky

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου