Προς το περιεχόμενο

ανταλλακτικά Epi G-310


drketikios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και είμαι ο σοφός γέροντας θα σου χαρίσω αμέσως την μοναδική μου αλήθεια:

 

Το πακέτο με τις προφητείες σου είναι στον Thomann? Άμα έχει και bundle με την διατριβή στην καπνιστή μπύρα ανοίγω αμέσως thread για ομαδική παραγγελία  ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μιας και είμαι ο σοφός γέροντας θα σου χαρίσω αμέσως την μοναδική μου αλήθεια:

 

Το πακέτο με τις προφητείες σου είναι στον Thomann? Άμα έχει και bundle με την διατριβή στην καπνιστή μπύρα ανοίγω αμέσως thread για ομαδική παραγγελία  ;D

 

 

;D ;D ;D

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

op kostas79 τωρα ειδα το

FOR THE HORDE!!!

 

α ρε ποσο σε ζηλευω..εγω εχω 2  70αριδες ally και δεν μπορουμε να σταυρωσουμε  BG για BG..

 

λιγω off topic βεβαια..lol

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ερχομαι να σου δωσω τα φωτα μου (xenon 7000k)

 

Επειδη αλλαξα και γω ΟΛΟ το hardware στην επιφον μου... (σπεσιαλ ΙΙ) (btw επιλεξαμε ακριβως το ιδιο hardware...)

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ. Εγω αναγκαστηκα να μεγεθυνω τις τρυπες για να περασω τα gotoh (οχι σαν τα δικα σου) style που εδεινε η gfs... γιαυτο προσεχε παρα πολυ. Μετρα διαστασεις για να μην βρεθεις με αχρηστα κλειδια στο χερι)

 

ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΤΑΙLSTOP. Το δικο μου ηταν κανα 2 χιλιοστα πιο μεγαλο απο αυτο που επερνε η κιθαρα... τελικα το εβαλα αλλα με κλωτσιες (κυριολεκτικα.) Τωρα σφηνωσε και δεν βγαινει με τιποτα.

 

Ολα τα αλλα ειναι οκ... ευτυχως το bridge καθεται κουτι.

 

Υποψην οτι τα κουμπια για τα ποτενσιομετρα βιδωνουν πανω στον αξονα, με ενα παρα πολυ μικρο αλλεν κλειδακι... φροντισε να εχεις ενα. Μην τρομαξεις αμα απλα τα βαλεις και κολυμπανε... θελουν βιδωμα.

 

Το διακοπτακι μεχρι στιγμης ειναι μια χαρα... θελει ελαφρα πιο πολυ δυναμη απο το στοκ της επιφον, αλλα ειναι ακριβες και γερο. Απλα μου φαινεται λιγο ελαφρυς ο ηχος που κανει. Θα ηθελα ενα πιο στιβαρο κλικ.

 

Τα ποτενσιομετρα...αυτα τα επιλεγεις με βαση τους μαγνητες σου. Τα long shaft ειναι για τις les paul που εχουν επιπλεον καπακι και ειναι πιο χοντρες. Εσυ θα παρεις κανονικα.

 

Aυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ερχομαι να σου δωσω τα φωτα μου (xenon 7000k)

 

Επειδη αλλαξα και γω ΟΛΟ το hardware στην επιφον μου... (σπεσιαλ ΙΙ) (btw επιλεξαμε ακριβως το ιδιο hardware...)

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ. Εγω αναγκαστηκα να μεγεθυνω τις τρυπες για να περασω τα gotoh (οχι σαν τα δικα σου) style που εδεινε η gfs... γιαυτο προσεχε παρα πολυ. Μετρα διαστασεις για να μην βρεθεις με αχρηστα κλειδια στο χερι)

 

ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΤΑΙLSTOP. Το δικο μου ηταν κανα 2 χιλιοστα πιο μεγαλο απο αυτο που επερνε η κιθαρα... τελικα το εβαλα αλλα με κλωτσιες (κυριολεκτικα.) Τωρα σφηνωσε και δεν βγαινει με τιποτα.

 

Ολα τα αλλα ειναι οκ... ευτυχως το bridge καθεται κουτι.

 

Υποψην οτι τα κουμπια για τα ποτενσιομετρα βιδωνουν πανω στον αξονα, με ενα παρα πολυ μικρο αλλεν κλειδακι... φροντισε να εχεις ενα. Μην τρομαξεις αμα απλα τα βαλεις και κολυμπανε... θελουν βιδωμα.

 

Το διακοπτακι μεχρι στιγμης ειναι μια χαρα... θελει ελαφρα πιο πολυ δυναμη απο το στοκ της επιφον, αλλα ειναι ακριβες και γερο. Απλα μου φαινεται λιγο ελαφρυς ο ηχος που κανει. Θα ηθελα ενα πιο στιβαρο κλικ.

 

Τα ποτενσιομετρα...αυτα τα επιλεγεις με βαση τους μαγνητες σου. Τα long shaft ειναι για τις les paul που εχουν επιπλεον καπακι και ειναι πιο χοντρες. Εσυ θα παρεις κανονικα.

 

Aυτα...[/quote

 

Λοιπόν είμαι έτοιμος να καταθέσω την τελική παραγγελία μου!!!

 

ελπίζω να κάνουν αυτά που επέλεξα!!!

 

αντε και ο ...Θεός βοηθός!!!

Ήταν μια λέξη μοναχά...ελευθερία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου