Προς το περιεχόμενο

Ακόμη ένα clip (quitar oriented)! enjoy...


Enoxos_Boody

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hallo!

 

Ανεβάζω κ εγώ ένα κλιπάκι στο πνεύμα των ημερών. Το στυλ είναι ποπ/ροκ instrumental (βασικά improvisation πάνω σε συνχορδίες). Δυστυχώς σαν κιθαρίστας δεν λέω κ πολλά γι'αυτό κάνω αρκετή χρήση του wah και διάφορων άλλων καλλοπιστικών στοιχείων.  :P

 

Χρησιμοποίησα κιθαρα Εpiphone Les Paul με V-Amp, ένω για τύμπανα χρησιμοποίησα το EZDrummer.

 

Enjoy και πείτε καμια γνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μελωδικοτατο!!!! παρα πολυ καλο αλλα απο σολα θελει αρκετη δουλεια απο  θεμα τεχνικης, αλλα απο μελωδια ειναι ταξιδιαρικο....μπραβο φιλε μου συνεχισε ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίες αλλαγές, ωραία dynamics, ωραίες ιδέες, ωραίος ήχος. Από τα καλύτερα που άκουσα τελευταία. Το κόψιμο στο τέλος είναι λίγο σαν αγγούρι. Κάνε κάτι. Περιμένουμε κι άλλα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο είναι! Τί να πουν και ό,σα θέλουν πραγματικά δουλειά δηλαδή.

 

(Αν έχεις κι άλλα...μην μασάς. Δώσε) ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Αν έχεις κι άλλα...μην μασάς. Δώσε)

 

Aν έχει λέει!! Έχει ποιο σκληρά διαμαντάκια αλλά είναι ντροπαλό αγόρι...  8) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε αγόρι ναουμ, ευχαρίστησε το κοινό σου λέμε.Δυστυχώς εγώ είμαι σε δύσκολη θέση γιατι έχω την pstn του πανεπιστημίου και συγχρονίζεται στα 28800bps.Οπότε δύσκολο να το κατεβάσω τώρα.Όταν έρθει το πράμα το καλό θα ρίξω μια ακρόαση στα στάφια σου και θα σε αξιώσω και γω κανονικά....

 

Μην είσαι ντροπαλό αγόρι εδώ ,δεν θέλουμε ντροπές.....όλοι μια παρέα ατάλαντων είμαστε που έλεγε τις προάλλες ένας ακόμη αδερφός συνφορουμήτης.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς σαν κιθαρίστας δεν λέω κ πολλά γι'αυτό κάνω αρκετή χρήση του wah και διάφορων άλλων καλλοπιστικών στοιχείων

 

Δεν αφήνεις τις ντροπές λέω γω,να ανεβάσεις και κανένα άλλο.. ;D ;D ;D

 

Παρεμπιπτόντως,συμφωνώ για το τελείωμα,οτι βιάστηκες να το κλείσεις λίγο..Επίσης στην αρχή πριν τα bend μου φαίνεται οτι φεύγει λίγο χρονικά..όπως και στο πρώτο tapping...Οι ιδέες σου όμως είναι πολύ όμορφες και κυρίως το κομμάτι είναι πολύ.."ανοιξιάτικο"..σου φτιάχνει την διάθεση!!

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους για το χρόνο που διαθέσατε κ για τα καλά σας λόγια. Το τελείωμα είναι όντως απότομο κ σε πολλά σημεία είμαι εκτός χρόνου αλλά οποιαδήποτε αλλαγή τώρα θα μου πάρει βδομάδες (δεδομένου του αδύναμου υπολογιστή)...

 

(Αν έχεις κι άλλα...μην μασάς. Δώσε)

 

Aν έχει λέει!! Έχει ποιο σκληρά διαμαντάκια αλλά είναι ντροπαλό αγόρι...  8) :P

 

Αλήτη fleamail θα βγάλεις τα άπλυτα μου στη φόρα...  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου