Προς το περιεχόμενο

καλό service για λάμπα ενισχυτή και κιθάρα στην Θεσσαλονίκη?


avasil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 5 χρόνια αργότερα...

καλημερα σας  ;D

 

για να μην ανοιγω καινουργιο θεμα γραφω εδω. Εχω εναν ενισχυτη laney lc 15 και θελω να του αλλαξω ενισχυτηριες και γενικα να του κανω και ενα service. Επισης παιζει και ο ενισχυτης του μπασιστα μας ampeg ba115 και θελει και αυτος να τον παει καπου για service. επειδη ξερω οτι Telegun την εχει κανει για εξωτερικο, παιζει κανενας αλλος τεχνικος θεσσαλονικη που να κανει καλη δουλεια ?

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανεις  ???

 

Μάλλον αυτή είναι και η απάντηση στο ερώτημά σου...  :-\

 

Ο Δημήτρης την "έκανε" (και πολύ καλά έκανε) και μάλλον μας βλέπω να πέφτουμε στα...τρυφερά χερια του... :-X...Bon Studio...  :-\  :o  :'(

 

Με ενδιαφέρει και εμένα πάντως το θέμα...

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το σχέδιο που είδα, βλέπω οτι έχει ρυθμιστικό για το bias.

 

Το κακό είναι οτι θα πρέπει να τον ανοίξεις για να μπορέσεις να μετρήσεις, και φυσικά μιλάμε για επικίνδυνες τάσεις και ρεύματα σ΄αυτό το σημείο...

 

Θα στον έκανα εγω, αλλά... δεν είμαι επαγγελματίας. (δεν ξέρω τί να χρεώσω, δεν μπορώ να εκδόσω αποδείξεις, δεν, δεν...)

 

...λέτε να το γυρίσω?  ;D

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τον συγκεκριμενο τον εχω ανοιξει αρκετες φορες για να τον μετατρεψω ετσι πλεον http://sin-city-alexandria.gr/images/DSC04317.jpg και μαλιστα μια φορα βρεθηκα στο ταβανι  ::) . Παντως ολοκληρη θεσ/κη δεν μπορει ολο και καποιος θα υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Να δώσω την πληροφορία για όσους "καίγονται"  ;D πως ο Τέλεγκαν βρίσκεται αυτό τον καιρό στη Θεσσαλονίκη, όπου και θα παραμείνει περίπου για ένα μήνα. Στο διάστημα αυτό έχει δυνατότητα να φροντίσει κάποιες επισκευές καθότι συνεργάζεται με φίλο τεχνικό.

Για περαιτέρω πληροφορίες: Κώστας 6977393102

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου