Προς το περιεχόμενο

Tη ξερετε?????


KOTS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια,

συνεβη κατι παραξενο πριν μερικους μηνες. Καποιος φιλος οικογενειακος μου ζητησε να περασω απο το μαγαζι του για να μου δειξει κατι που του ειχε δωσει ενας γνωστος. Και αυτο ηταν μια κονσολα!!!!

 

Και πηγαινοντας στο μαγαζι μου την εδειξε και με ρωτησε αν θελω να την παρω εγω γιατι εκεινος δεν την ηθελε. Ειναι μια Europower PMH5000. Mε το ματι ψαρωνεις ειναι η αληθεια γιατι εχει αρκετα κουμπακια. Αλλα δε γνωριζω καμια τετοια εταιρια και ειπα να γραψω εδω μηπως ξερετε κατι γι αυτες τις κονσολες και αν αξιζει να την επισκευασω γιατι καηκε απ οτι καταλαβα και γι αυτο ο αλλος βρηκε ευκαιρια και τη σουταρε.

 

Για δωστε μου τα φωτα σας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αξιζει με λιγα λογια να τη κρατησω και να τη παω καπου για επισκευη?? (και που θα τη παω βεβαια?)

 

Η να τη πουλησω? οσο πιανει βεβαια..

 

Και γιατι θα χρειαστω αυτο το πραματακι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζα οτι θα την εφτιαχνες μονος. ειναι τα ανταλλακτικα της behringer.

 

απο οσο ξερω επειδη μου ειχε προκυψει και μενα προβλημα με ενα berhninger το service του αντιπροσωπου ειναι λιγο ταπα. 30 ευρω μονο η διαγνωση. αν ξερεις καποιο μαστορα με μερακι μπορει να βρει απο εδω ολα τα εξαρτηματα της.

 

ειναι εκει που λεει behringer spare parts.

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λέμε ότι μια κονσόλα "καηκε" μπορεί να εννοούμε πολλά πράγματα, είτε απλά και φτηνά, είτε πολύπλοκα και ακριβά.

 

Καταρχας πρέπει να βρείς τι έχει ... μπορεί να είναι απλώς μια καμμενη ασφάλεια, που λέει ο λόγος ή ένα σύνολο απο βλάβες λόγω χρήσης.

 

Μετα να δείς αν πραγματικά χρειάζεσαι μια τέτοια κονσόλα ή θα έκανες την δουλιά σου με κάτι πιο μικρό, πιο φτηνό και καινούργιο δλδ εγγύση, καλλίτερη ποιότητα λόγω τεχνολογίας κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου