Προς το περιεχόμενο

Vartanis - Απο την αρχη.


Χάρης Ο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οχι βεβαια. Ο ανθρωπος εννοουσε πεντακαθαρα ivartanis ;D ;D

 

iΝταποδω ρε

 

βρήκα καλύτερο:

 

iντipodώ ρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ξερω παιδια οτι σας ελειψα,αλλα εφυγα εκτος Αθηνων για λιγες μερες διακοπων ( τωρα ειμαι Κερκυρα,το λεω για να ζηλεψετε ;D)και ειπα να δω τι γινεται....

Περιμενω ακομη τις απαντησεις που ειχα βαλει, αλλα φοβαμαι οτι ειχα δικαιο, γιατι ειδα οτι επεσε του ταφου σιωπη.

Οσο για τον φιλο που μου εστειλε προσωπικο email, καλη ειναι η φωνη της κοπελας, αλλα οχι τιποτα ιδιαιτερο, εχει εκφραση,αλλα το κομματι ηθελε περισσοτερα γκαζια (στη φωνη)και ετσι το κομματι που ειναι παρα πολυ καλο,αδικηθηκε.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε βαρτανη το κομματακι το γουσταρα.

Με πηγε χρονια πισω σαν παλια καραβανα που ειμαι, αλλα εκτος των τεχνικων δυσκολιων κλπ κλπ δεν με χαλασε καθολου στα αυτια.

Αντε να το ελεγα λιγο"πλαστικο"?

Αλλα μην μασας.Ποσταρε και κατι αλλο εκτος τσιφτετελορυθμου να ακουσουμε.(αλλα οχι προς Ρακιντζη στυλ ε?)

Τελος, αμα σε πειραζει η κριτικη, παρε αμπαριζα τα clips, που εχουν ανεβασει τα παιδια και σουρτους τα.

Α! και η φωνη μπορει να ξεφυγε μερικες φορες αλλα μα του κακου.

Γκουβαρε ρε και μην μασας ;)

βιρα κι'εχει ο Θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα μαζευτηκα σπιτι, μετα την μεγαλη βολτα ανα την Ελλαδαρα μας και ειπα να γραψω δυο κουβεντες.

Καταρχην ευχαριστω ολα τα παιδια που ακουσανε και κριτικαρανε το κομματι.Μου λειπουν καποιες απαντησεις, αλλα δεν πειραζει.

Τα συμπερασματα που εβγαλα, μου ειναι παρα πολυ χρησιμα, ασχετως καλης η κακης κριτικης που μου εγινε.

Σιγουρα δεν μπορουμε να αρεσουμε σε ολους.Ποσο μαλλον εγω, που δεν αρεσα σε κανεναν(χα χα χα χα χα ).

Δεν ειναι τυχαιο αλλωστε οτι το πρωτο μου ...λυρικο επος το ελεγε:

Ολοι με κραζανε και με πειραζανε, που πας καιμενε με αυτη την μουσικη.Κλεινει η παρενθενση.

Για το θεμα της κριτικης που αναφερει ο φιλος Kid, νομιζω οτι εχω γραψει σε αλλο post και η αποψη μου ειναι εκει.

Η αληθεια ειναι, οτι μολις κατεβασα απο το παταρι, οτι αξινες και φτυαρια βρηκα, αλλα σκεφτομαι σοβαρα,την αγορα μπουλντοζας, για το θαψιμο που λεω να αρχισω στα clips ;D ;D ;D ;D

Και τελος και εγω ειμαι παλια καραβανα,ομως απεχθανομαι τον Ρακιτζη ,ειμαι all classic rock αλλα αυτο με εφαγε. ;D ;D ;D

Και σιγουρα θα βαλω και αλλα τραγουδια, απο τα 250 που εχω και το λεω, για να σας ....τρομαξω. ;D ;D ;D.Παρτε θεσεις.Επ ωμου...

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλον φιλε vartani και χαρη συνονοματε εγω φταιω για ολα επειδη ειμουν ο πρωτος που ειπε οτι μοιαζεις τον καρβελα και σου εβαλα ιδεες. ;D

Με μια καλυτερη φωνη, γυναικεια καλυτερα και αν βαλεις λιγο πιο προσεγμενους ηχους  ισως γινει ανταγωνιστικο το κοματι στο αναλογο ειδος.

Να δωσω και εγω ενα βιντεακι που μιλαει περι τεχνης ο Harry ο μεγαλος.

Ετσι για να ευθυμησουμε.Τα παντα ειναι υποκειμενικα.

 

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα με μια βολτα στον κοσμο καταλαβαίνεις ότι υπαρχουν απ'ολα. Αλλά τι σου ειναι η ρημαδα η ζωη ε? Δε σταματα να σε εκπλησσει... ::)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου