Προς το περιεχόμενο

Mind The Gap


Progduct

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.myspace.com/mindthegapgr . Oποιος δεν βαριεται,ας τσεκαρει την σελιδα της μπαντας μου, εχουμε ανεβασει και 3 τραγουδακια δικα μας απο το πρωτο μας Live στο rodeo club. Η ποιοτητα ειναι απο βιντεο οποτε δεν ειναι αντιπροσωπευτικη αλλα παιρνετε μια ιδεα,οσοι εχετε καλη θεληση...Cheers!

Another perfect day

And I will hide away...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι μου λέει ότι είναι ενδιαφέρον αλλά ρε παιδιά βάλτε το σε καλύτερη ποιότητα να μπορούμε να ακούσουμε...

Σας έκανα και Add ακούστε και τα δικά μου να μου πείτε την γνώμη σας ( www.myspace.com/elenisband )

                                                                        Συνεχίστε να βαράτε

                                                                          Bill The Emperor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστουμε αδερφε,συντομα θα εχουμε και ενα ντεμακι,ηχογραφουμε ακομα και η ποιοτητα θα ναι αυτη που πρεπει! Ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια! Παω να σε κανω και γω add... Cheers!

Another perfect day

And I will hide away...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου