Προς το περιεχόμενο

Zημιαά + Κώστας Καφάσης!


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑ το "Γελα κυρια μου" το παιξαμε μαζι του καταδιακευασμενο live..εγινε της μουρλης.... κοντεψε να γκρεμιστει το Gagarin..:) :) :)

 

Η όλη ενορχήστρωση μου θυμίζει μπουζουκομάγαζο.

 

ευχαριστουμε για το κομπλιμεντο αλλα δυστυχως δεν ειμαστε τοσο καλοι για να παιζουμε σε μπουζουκομαγαζο ;) :),τουλαχιστον σε μπουζουκομαγαζο επιπεδου αντιστοιχου με τον κυριο Καφαση ;) (ο οποιος ειναι απλα ΜΟΡΦΗ στο ελληνικο τραγουδι και πολυ down to earth ανθρωπος κι ας ηταν καποτε super star....ρε κανενας... παλιος που να τον θυμαται δεν υπαρχει??? )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ αγορι μου εισαι πιο παλιος και απο εμενα!!!! :) :) :) :) :)

 

ΘΕΟΣ ο mscmkr

 

Αντε να κλεισουμε κανα τραπεζακι να παμε να τον δουμε!!!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D Όταν έρθω Αθήνα μέσα... Και άσε θα κανονίσω εγώ, αν θυμάμαι καλά έχω κάτι άκρες  ;)

 

edit: BTW το άκουσα το κομμάτι... Θεϊκό!!!

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑ το "Γελα κυρια μου" το παιξαμε μαζι του καταδιακευασμενο live..εγινε της μουρλης.... κοντεψε να γκρεμιστει το Gagarin..:) :) :)

 

Η όλη ενορχήστρωση μου θυμίζει μπουζουκομάγαζο.

 

ευχαριστουμε για το κομπλιμεντο αλλα δυστυχως δεν ειμαστε τοσο καλοι για να παιζουμε σε μπουζουκομαγαζο ;) :),τουλαχιστον σε μπουζουκομαγαζο επιπεδου αντιστοιχου με τον κυριο Καφαση ;) (ο οποιος ειναι απλα ΜΟΡΦΗ στο ελληνικο τραγουδι και πολυ down to earth ανθρωπος κι ας ηταν καποτε super star....ρε κανενας... παλιος που να τον θυμαται δεν υπαρχει??? )

 

......Δούλευε με τον πατέρα μου στο Φαληρικό Δέλτα στο Κέντρο Γλάρος το 1973.... ::) ::) ::) ::) ::)

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη "Γειτονιά μας" ευχόταν ο Καφάσης να γίνει Βοσκόπουλος  και το έλεγε συνέχεια 8) 8) 8)

Αραγε σήμερα τι θα ευχότανε???

Θέλω να γίνω ...  ????

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

......Δούλευε με τον πατέρα μου στο Φαληρικό Δέλτα στο Κέντρο Γλάρος το 1973.... Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

 

ασε μας ειπε κατι ιστοριες για το ,ιστορικο,αυτο κεντρο (δουλευε νομιζω τοτε μαζι με τον Τσιτσανη και την Μπελου) να σου φυγει το....καφασι!!! :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι.... Σωτηρία Μπέλλου, Φωτεινή Μαυράκη (παραλίγο Νονά μου). Ο πατέρας μου τραγουδούσε εκεί και έπαιζε κιθάρα για 2-3 χρόνια περίπου και ήταν φίλοι με τον Κώστα. Φυσικά και έχω ακούσει κι εγώ αμέτρητες ιστορίες από εκεί..... και μέσα σε δύσκολα χρόνια (Επταετία κλπ). Και φυσικά αμέτρητες κινηματογραφήσεις για ταινείες, ακόμα και ρεπορτάζ για την ζωή του Τσιτσάνη και αφιερώματα στην Μπέλλου (με είχε πάει και στο γήπεδο..... άρε ΑΕΚΑΡΑ)

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αραγε σήμερα τι θα ευχότανε???

Θέλω να γίνω ...  Huh??

 

αστα να πανε μεγαλε...ποσο δικιο εχεις.... :-[

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου